Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Žene rozrezali nohu lacné topánky z e-shopu TEMU. Skončila v nemocnici

Objednávaš si obuv z čínskych e-shopov?


Žene ostal po nákupe v obchode TEMU, ktorý zaujal aj mnohých Slovákov, účet v nemocnici na vyše 2-tisícky eur a jazva od zašívania na celom chodidle. Mama objednala svojej dcére z Floridy lacné topánky, ktorých ostrý cvok jej doslova rozrezal nohu.

„Topánky som predtým mala obuté dvakrát alebo trikrát a cítila som, že sa mi niečo zapicháva do nohy. Myslela som si, že je to len nejaká nálepka alebo štítok,“ cituje ženu portál New York Post.

Raz si však topánky obula a rozrezali jej nohu, z chodila sa jej hneď začala valiť krv. Skončila v nemocnici a nohu jej zošili až štrnástimi stehmi. „Zranenie ma vyradilo z práce, pretože ako zdravotná sestra som celý deň na nohách. Lekárske výdavky ma vyšli na 2200 dolárov,“ uviedla žena, pričom dodala, že jazva jej ostane asi na celý život.

Ak máte tieto topánky od Temu, vyhoďte ich. Už nikdy by som tam nenakúpila. Chápem, že ľudia chcú ušetriť, ale z dlhodobého hľadiska to nestojí za to,“ skonštatovala matka ženy, ktorá jej topánky kúpila.

Vinted nový typ podvodu

Mohlo by ťa zaujímať:

Používaš Vinted? Dávaj si pozor, Slovákov tam ohrozuje nový typ podvodu

Reakcia obchodu

Spoločnosť TEMU dočasne topánky vyradila z predaja a problém rieši. „Aktívne spolupracujeme s pani Taylorovou (matka zranenej, pozn. red.), aby sme získali ďalšie podrobnosti a úzko spolupracujeme s konkrétnym predajcom na riešení tohto problému,“ uviedol e-shop.

Shutterstock

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.