Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Úprava fotiek je dnes už úplne bežná záležitosť. Kým niekto ich len postraší filtrami, iní nemajú mieru, bez hanby si useknú polku brucha a čakajú, že si to nikto nevšimne. Ale o tom, potom. Neupravenú fotku dnes už na internet hodí len málokto, a tak takéto „prírodné“ skvosty ostávajú len v rodinných fotoalbumoch a na dokladoch. Nuž, a niekedy ani tam nie.

Fotenie na doklady, všetci to poznáme. Snažíš sa tváriť normálne, nežmurkať, nekýchať, prakticky ani nedýchať a nakoniec aj tak vyzeráš ako prototyp masového vraha s charakteristickými črtami nahnitého zemiaku. Teta ti fotku ukáže, či môže byť a ty by si rád povedal, že nemôže, ale komu tím prospějete? Ďalšia by aj tak nebola lepšia a mohli by ste tu byť pokojne aj do večera, dobrú fotku do občianskeho si ešte jakživ nikto neurobil.

Shutterstock

Drobná úprava by celej veci nepochybne pomohla, ale takto to jednoducho nefunguje. Alebo, žeby predsa? Mladá slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @katiefiore898, sa nedávno na sociálnej sieti podelila o svoju skúsenosť s fotením na doklady. „Rozhodla som si na fotenie na pas urobiť drdol,“ hovorí Katie vo videu a teraz už vie, že to rozhodne nebol dobrý nápad.

Ako sa z mladej slečny chalanisko stal

Drdol bol totiž príliš veľký a na fotku by sa nezmestil celý. „Povedali, že by prečnieval a museli ho vystrihnúť.“ A tak sa aj stalo. Jedným klikom bolo po probléme, milý drdol zmizol v časopriestore a okrem toho, že slečna teraz na pase vyzerá ako švárny junák, sa vlastne nič také dramatické nestalo. Však?

@katiefiore898

Thanks Walgreens #greenscreen #fail #passport #fyp #bun #hair

♬ Oh No – Kreepa

Video doposiaľ nazbieralo viac ako pol milióna zhliadnutí na TikToku a ľudia v komentárovej sekcii sa na tom značne zabávajú. „Kto by si dával drdol na fotku, ktorú bude mať v pase desať rokov?“ napísal jeden z komentujúcich. „Preboha. Podľa toho ‚museli ho vystrihnúť‘ som si chvíľu reálne myslela, že ti ostrihali vlasy,“ napísala zase ďalšia žena. A čo ty? Máš aj ty nejakú vtipnú historku z fotenia na doklady?

Zdroj: @katiefiore898 / TikTok 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.