Žene sa naskytol komický pohľad po tom, čo sa jej manžel prepadol cez strop

Toto je jeden z dôvodov, prečo ženy žijú dlhšie.

Zdroj: © Profimedia

Chlapi majú jeden parádny talent – vedia instantne sabotovať každý pokus o čistú domácnosť. Každý. Môžeš sa celý deň nadrapovať s mopom a vysávačom, pucovať barak od podlahy až po strop, kmitať medzi práčkou, sušičkou a umývačkou riadu a potiť sa pri tom celom ako somár v kufri… ale nebude to mať žiaden zmysel.

Kamoško totiž príde domov, v zablatených topánkach pobehá polku bytu, po večeri nechá sedem tanierov tam, kde mu od r*ti odpadli, a spotený sa hodí do čerstvo vypratých perín ešte skôr, ako sa mu stihneš povyhrážať ublížením na zdraví. No nie je partnerský život úžasný? Odpoveďou na túto otázku vám môže byť príbeh tejto ženy z facebooku.

Gepostet von Ashleigh Poulter am Montag, 8. Oktober 2018

Ashleigh Poulter s manželom prerába dom a všetkým, ktorí majú s niečím podobným skúsenosť, musí byť jasné, koľko bordelu sa pri tom vyprodukuje. No a ten musí niekto upratať. Po výmene schodiska sa teda Ashleigh pustila do práce, všetko poriadne vyzametala, a keď už to mala pekne hotové, objavil sa na scéne jej najdrahší.

A že sa neobjavil len tak hocijako, na svojom teatrálnom príchode si dal poriadne záležať. Manželka sa ani nenazdala, už na ňu zo stropu hľadel pár zmätených očí. Jej manžel sa totiž prepadol z horného poschodia a naozaj nevedno, ako sa mu tento bravúrny kúsok podaril.

Hneď, ako sa Ashleigh ubezpečila, že je jej muž v poriadku, smutne sa pozrela na schody… ktoré bolo nutné pucovať znova.

Gepostet von Ashleigh Poulter am Montag, 6. Mai 2019

O vtipnú príhodu sa podelila so súkromnou facebookovou skupinou Mrs Hinch Cleaning Tips, ktorá – ako už samotný názov napovedá – združuje ľudí, ktorí hľadajú šikovné tipy do domácnosti. Tam jej príhoda zožala veľký úspech. „Nemôžem si pomôcť, musím sa smiať. Som rada, že je manžel v poriadku,“ napísala jedna z užívateliek.

„Táto fotka mi zlepšila deň,“ napísala zase ďalšia. Celkovo si príspevok ukoristil viac ako 3,000 lajkov a nešikovný manžel sa stal na malú chvíľu internetovou senzáciou. Teda aspoň čo sa kruhov milovníkov upratovania týka. A pre ostatných, keď už nič iné, môže byť celá kauza jasným dôvodom, prečo sa ženy dožívajú vyššieho veku ako muži.

Zdroj: Mrs Hinch Cleaning Tips / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž si odskočil do potravín. Po návrate ho pred domom čakala krabica s malými medvieďatami


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME