Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 7.2.2023
sk
Vanda
cz
Veronika, Verona

Chlapi majú jeden parádny talent – vedia instantne sabotovať každý pokus o čistú domácnosť. Každý. Môžeš sa celý deň nadrapovať s mopom a vysávačom, pucovať barak od podlahy až po strop, kmitať medzi práčkou, sušičkou a umývačkou riadu a potiť sa pri tom celom ako somár v kufri… ale nebude to mať žiaden zmysel.

Kamoško totiž príde domov, v zablatených topánkach pobehá polku bytu, po večeri nechá sedem tanierov tam, kde mu od r*ti odpadli, a spotený sa hodí do čerstvo vypratých perín ešte skôr, ako sa mu stihneš povyhrážať ublížením na zdraví. No nie je partnerský život úžasný? Odpoveďou na túto otázku vám môže byť príbeh tejto ženy z facebooku.

Gepostet von Ashleigh Poulter am Montag, 8. Oktober 2018

Ashleigh Poulter s manželom prerába dom a všetkým, ktorí majú s niečím podobným skúsenosť, musí byť jasné, koľko bordelu sa pri tom vyprodukuje. No a ten musí niekto upratať. Po výmene schodiska sa teda Ashleigh pustila do práce, všetko poriadne vyzametala, a keď už to mala pekne hotové, objavil sa na scéne jej najdrahší.

A že sa neobjavil len tak hocijako, na svojom teatrálnom príchode si dal poriadne záležať. Manželka sa ani nenazdala, už na ňu zo stropu hľadel pár zmätených očí. Jej manžel sa totiž prepadol z horného poschodia a naozaj nevedno, ako sa mu tento bravúrny kúsok podaril.

Hneď, ako sa Ashleigh ubezpečila, že je jej muž v poriadku, smutne sa pozrela na schody… ktoré bolo nutné pucovať znova.

Gepostet von Ashleigh Poulter am Montag, 6. Mai 2019

O vtipnú príhodu sa podelila so súkromnou facebookovou skupinou Mrs Hinch Cleaning Tips, ktorá – ako už samotný názov napovedá – združuje ľudí, ktorí hľadajú šikovné tipy do domácnosti. Tam jej príhoda zožala veľký úspech. „Nemôžem si pomôcť, musím sa smiať. Som rada, že je manžel v poriadku,“ napísala jedna z užívateliek.

„Táto fotka mi zlepšila deň,“ napísala zase ďalšia. Celkovo si príspevok ukoristil viac ako 3,000 lajkov a nešikovný manžel sa stal na malú chvíľu internetovou senzáciou. Teda aspoň čo sa kruhov milovníkov upratovania týka. A pre ostatných, keď už nič iné, môže byť celá kauza jasným dôvodom, prečo sa ženy dožívajú vyššieho veku ako muži.

Zdroj: Mrs Hinch Cleaning Tips / Facebook


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť