Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Rána bývajú nepredvídateľné. Hlavne, keď ti po byte voľne lieta domáci miláčik a ty tak prakticky nikdy nevieš, do čoho sa zobudíš. Raz môže byť všetko na poriadku, inokedy si nájdeš h*vno v topánke a záchod obmotaný toaletným papierom. No v porovnaní s príbehom, o ktorom informuje portál Metro, sú aj tieto veci len slabým odvarom.

Keď nedávno Christine Amurao z Filipín rozlepila ráno oči, naskytol sa jej pohľad ako z Texaského masakru motorovou pílou. Celá miestnosť – čo miestnosť, polovica domu – bola zamorená čímsi červeným. Bolo to všade. Na zemi, na posteli, na jej rukách a mladá žena sa spočiatku preľakla, že je to krv.

Traja chlpáči zablúdili do kabelky svojej majiteľky

Nebola. To sa len traja chlpáči – Toffee, Sparkle a Sushi – v noci rozhodli, že sa trochu pohrabú majiteľke v kozmetike. Po nájazde na skrinku s mejkapom objavili balenie farebného prášku, ktorý Christine používa na výrobu vlastného rúžu a očividne veľmi upútal ich pozornosť. Až tak veľmi, že sa rozhodli balenie rozhrýzť a poroznášať magický prášok, kam len oko dovidí.

Profimedia

Keď Christine so spolubývajúcou odhalili troch chlpatých páchateľov, neubránili sa smiechu. Trojica pôvodne svetlých, no teraz kompletne ružových psíkov vyzerala ako z nepodarenej reklamy na Skittles. Jediné šťastie bolo, že farbivo nebolo toxické. Neobsahovalo žiadne chemikálie, bolo čisto prírodné, a teda nemohlo psíkom uškodiť, ani keď sa im ho podarilo zjesť.

Psíky sú stále ružové

Tá vtipná časť však prišla až neskôr, keď sa dve slečny snažili odstrániť napáchané škody. Upratať byt nebol žiadny problém, no „vyprať“ havkáčov už áno. Farba ani po dvoch dlhých kúpeľoch nezmizla a psy sú teda doteraz svetlo ružové. Christine teda len ostáva veriť, že sa to jedného dňa predsa len vymyje. Koniec koncov, je to len farba… nie?

Profimedia

Zdroj: metro.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť