Žene sa podarilo presvedčiť chlapíka, ktorý jej dal svoje číslo, že si práve adoptoval opicu

Čo krajšie si dopriať pod stromček ako šimpanza, však?

Zdroj: Kelly Sikkema / Unsplash

Každý z nás si pohodové prežitie vianočných sviatkov predstavuje inak. Niekto pozerá filmy a chlípe kakao, iný dopĺňa celoročný deficit alkoholického opojenia a potom je tu jedna britská žienka menom Emily, ktorá si chcela celé toto láskyplné obdobie trochu okoreniť a presvedčiť náhodného chlapíka, že si práve adoptoval opicu.

Krásne. Stretnúť vonku pekné dievča, dať jej svoje číslo v domnienke, že z toho bude niečo viac a vo výsledku vyfasovať opicu – nie jednu, ale dokonca dve – a opakujúce sa mesačné predplatné na ich „údržbu“. Presne to sa stalo neznámemu chalanovi, ktorý jedného pekného dňa skrížil cestu škodoradostnej Emily Cain.

Na ich stretnutie chudák asi tak skoro nezabudne. Nie tak dlho po ňom mu totiž začali chodiť správy, ktoré ho vecne informovali o tom, že si na diaľku adoptoval šimpanza menom Bubbles a neskôr – pri snahe vyvliecť sa z celej tejto frašky – aj jeho mamu Bonnie.

Emily nenechala nič na náhodu, svoje správy skutočne štylizovala ako „automat“ a nezabudla dodať formulku o tom, že na zrušenie predplatného je potrebné odpovedať slovom STOP. To však, pochopiteľne, nefungovalo a príčina je asi viac než jasná.

Ako konverzácia medzi chalanom a „rezerváciou“ vyzerala?

emcainxo / Twitter, Unsplash
emcainxo / Twitter, NeedPix
emcainxo / Twitter

Po nekonečných doťahovačkách sa chalanovo mesačné predplatné vyšplhalo na sumu £24,50. Vtedy mu rupli nervy a konečne sa prebojoval k telefónnemu číslu na podporu, ktoré, ako inak, patrilo opäť Emily. Tam veľmi slušne požiadal o zrušenie predplatného a možno práve pokoj, s ktorým sa situáciu snažil riešiť, Emily obmäkčil a konečne vyšla s pravdou von.

Chalan nemal pre jej žartík veľké pochopenie…

emcainxo / Twitter

Bohužiaľ, rovnaký názor, aký mal chalanisko, mala aj väčšina ľudí na internete. Po zverejnení svojho šimpanzieho vtipu na Twitteri sa jej okrem 22-tisícov lajkov dostalo aj značnej kritiky. „Nechápem, ako toto môže vôbec niekomu pripadať vtipné,“ vyjadril sa jeden užívateľ. „Dúfam, že skončí stará a opustená,“ napísal zase ďalší.

„Nerozumiem, prečo to niektorí berú tak strašne vážne,“ vyjadrila sa k prívalovej vlne nenávisti na Twitteri Emily. Na záver neprezradila, či je s chlapcom stále v kontakte a či sa mu za svoj, možno trochu nemiestny, žart poriadne ospravedlnila alebo ju po prepuknutí pravdy naplno odpísal.

Zdroj: emcainxo / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 známych celebrít a "celebritiek" pred a po použití photoshopu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME