Žene sa podarilo vtipne napáliť chlapíka, ktorý si od nej pýtal nahé fotky

Nie všetko, čo vyzerá ako prsia, prsia naozaj sú…

Zdroj: © Shutterstock

Internet je ako Obchodná ulica v našom hlavnom meste po druhej hodine v noci. Absurdnými indivíduami sa to tam len tak hemží a v priemere sa ti každé druhé až tretie snaží ukázať, čím ho matka príroda obdarila v panvovej oblasti. Je to smutné, ale je to tak.

Chlapov, ktorí sa snažia potenciálne obete nalákať na fotku svojho obnaženého prirodzenia, stále pribúda. Je to paradoxné, vzhľadom na to, že neexistuje jediná žena s funkčnou výplňou lebečnej dutiny, ktorá by sa na takúto fotku chytila. No odradí ich to? Ani náhodou. Nevzdávajú sa, skúšajú šťastie zas a znova a ženy na druhej strane obrazovky z toho môže aj poraziť.

© Shutterstock

Jedného blokneš, spoza rohu sa vyrúti druhý. Zablokuješ aj toho a ešte si nestihneš ani s úľavou vydýchnuť, už máš v súkromných správach vtákov ďalších päť. Svoje o tom vie aj Jennifer Sandbach. Mladá slečna sa so správami explicitného charakteru stretávala tak často, až sa rozhodla zasvätiť im svoju facebookovú stránku.

Žena objavila desiatky nechutných správ

Najprv o nich ani len netušila. Facebook totiž správy filtruje a tie, ktoré prichádzajú od neznámych ľudí, si musí človek sám vyhľadať v špeciálnej kolónke. Presne do nej jedného pekného dňa zablúdila aj Jennifer… a že urobila obrovskú chybu. Jeden penis, možno dva, to by ešte žena s tuhým korienkom nejako predýchala.

Lenže jeden tam nebol, dokonca ani dva. Na ženu sa totiž zo správ vykotilo viac ako 50 fotografií od rôznych chlapov, ktorí mali bytostnú potrebu pochváliť sa svojím vybavením. Paráda. Jennifer najprv nevedela, čo s nádielkou pohlavných orgánov robiť. Napokon však dospela k záveru, že keď už sa musí na tieto prasačinky pozerať, aspoň z toho vyťaží, čo sa dá.

Jenni Vs Creepy Inbox Guys / Facebook / úprava redakcie

Začala si z chlapcov strieľať, a hoci si komické správy vymenila s mnohými z nich, tieto patria jednoznačne k jej najlepším. Chalanisko chcel vidieť jej obnažené prsia. S tým Jennifer nesúhlasila, namiesto toho mu však poslala fotku svojho hlbokého výstrihu. Teda… to si aspoň chlapec myslel.

Nie všetko, čo vyzerá ako prsia, prsia naozaj sú

Lenže ono to napokon vôbec neboli prsia. Bol to mužský zadok. Navlečený do elegantných červených šiat, dokonca ozdobený vkusným náhrdelníkom, aby všetko vyzeralo uveriteľne. Chalan to však nevedel, a tak hneď, ako obdržal vytúženú fotku, odbehol na chvíľu preč. Jennifer sa neubránila otázke: „Však nerobíš to, čo si myslím, že robíš?“

Odpoveď chalana asi nikoho neprekvapí. Oboznámil ženu s tým, že si jednoducho nemohol pomôcť… načo sa dočkal enormného výsmechu. „Nuž, keby si si hneď nešiel honcovať cicinu, možno by si skôr zistiť, že som si z teba robila srandu,“ napísala mu Jennifer. Následné odpovede chalana boli už veľmi stručné, konkrétne sa zmohol len na nechápavé „wtf“.

Nuž, tak mu treba. Jennifer celú konverzáciu zverejnila na spomínanej facebookovej stránke Jenni Vs Creepy Inbox Guys, ktorá má momentálne takmer 14-tisíc fanúšikov. Tam si vyslúžil stovky lajkov.

Zdroj: Jenni Vs Creepy Inbox Guys / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
98
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 spolubývajúcich, s ktorými by si nechcel bývať, ani keby to bolo zadarmo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME