Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav

Po ceste z práce človek občas vidí naozaj zvláštne veci, hlavne ak na neho už dolieha únava. Veľmi podivný úkaz sa po ceste z práce podarilo zachytiť aj žene zo Singapuru. Svoj bizarný zážitok stihla natočiť a video zdieľala na Facebooku. Zakrátko sa stalo virálnym.

Zážitok, aký sa len tak nevidí

Na videu sa Cheez podarilo zachytiť dva potkany, ktoré sa bili. Miestami táto bitka vyzerá, akoby potkany boli súčasťou natáčania pokračovania filmu Klub bitkárov. Samotná bitka potkanov je dosť čudesná, no ešte viac to vygraduje mačka, ktorá z diaľky potkany sleduje. Skrátka, je to výjav, ktorý keby kamošom rozpovieš, tak ti nebudú chcieť veriť.

https://www.facebook.com/cheez.goh/videos/10158922497035362/?t=0

Ako aj autorka videa napísala: „Sme zvyknutí vidieť mačky, ako sa bijú. Ale videli ste už niekedy, ako sa bijú potkany?“ Rozhodne to nie je niečo, čo vidíme na každom rohu. Cheez, ktorá video zverejnila, v jeho popise vyzvala ľudí, aby hádali, ktorého z potkanov sa mačka rozhodla uloviť. Tomu, kto správne uhádne, prisľúbila kávu. Podotkla tiež, že mačka je rozumná, lebo potkanov v bitke nevyrušila.

Body Rat GIF by South Park - Find & Share on GIPHY

V tomto momente má video takmer 4 tisíc zdieľaní a viac ako 600 tisíc zhliadnutí. Ľudí, samozrejme, najviac fascinovala ani nie samotná bitka potkanov, ale mačka, ktorá ju sledovala. Nedalo to niektorým ľuďom v komentároch, ktorí si situáciu vysvetlili po svojom.

Jeden komentujúci napísal: Mačka sa neobťažovala chytať ani jedného z potkanov. Určite si povedala: „Nie som dostatočne platená na to, aby som sa zaoberala takýmto svinstvom.“ Ďalší človek zasa poznamenal, že je na videu zachytený Tom a Jerry 3.


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť