Žene sa podarilo zachytiť absurdnú bitku potkanov, z ktorej sa stal virál

Celé to zaklincovala prítomná mačka.

Zdroj: Shutterstock.com

Po ceste z práce človek občas vidí naozaj zvláštne veci, hlavne ak na neho už dolieha únava. Veľmi podivný úkaz sa po ceste z práce podarilo zachytiť aj žene zo Singapuru. Svoj bizarný zážitok stihla natočiť a video zdieľala na Facebooku. Zakrátko sa stalo virálnym.

Zážitok, aký sa len tak nevidí

Na videu sa Cheez podarilo zachytiť dva potkany, ktoré sa bili. Miestami táto bitka vyzerá, akoby potkany boli súčasťou natáčania pokračovania filmu Klub bitkárov. Samotná bitka potkanov je dosť čudesná, no ešte viac to vygraduje mačka, ktorá z diaľky potkany sleduje. Skrátka, je to výjav, ktorý keby kamošom rozpovieš, tak ti nebudú chcieť veriť.

🐭On my way home to this amusing sight! We’re so used to seeing cats fighting. But have you ever seen rats fighting? 🐱A cat that never interrupts is a smart cat. Guess which rat did the cat chase after? 🚨🚨🚨The one that runs away from my direction or the ones that comes towards my direction? Guess correctly, i’ll buy you coffee ☕️For licensing/commercial usage of this video, please contact licensing@rumble.com

Gepostet von Cheez Goh am Mittwoch, 8. Juli 2020

Ako aj autorka videa napísala: „Sme zvyknutí vidieť mačky, ako sa bijú. Ale videli ste už niekedy, ako sa bijú potkany?“ Rozhodne to nie je niečo, čo vidíme na každom rohu. Cheez, ktorá video zverejnila, v jeho popise vyzvala ľudí, aby hádali, ktorého z potkanov sa mačka rozhodla uloviť. Tomu, kto správne uhádne, prisľúbila kávu. Podotkla tiež, že mačka je rozumná, lebo potkanov v bitke nevyrušila.

Body Rat GIF by South Park  - Find & Share on GIPHY

V tomto momente má video takmer 4 tisíc zdieľaní a viac ako 600 tisíc zhliadnutí. Ľudí, samozrejme, najviac fascinovala ani nie samotná bitka potkanov, ale mačka, ktorá ju sledovala. Nedalo to niektorým ľuďom v komentároch, ktorí si situáciu vysvetlili po svojom.

Jeden komentujúci napísal: Mačka sa neobťažovala chytať ani jedného z potkanov. Určite si povedala: „Nie som dostatočne platená na to, aby som sa zaoberala takýmto svinstvom.“ Ďalší človek zasa poznamenal, že je na videu zachytený Tom a Jerry 3.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ukrajinskej moderátorke vypadol počas živého vysielania predný zub

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME