Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 7.12.2023
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Pondelkový príchod do práce. Väčšinou to nezaraďujeme práve medzi príjemné činnosti, zvyčajne sme ospalí a bez nálady, pretože nám víkend ubehol ako voda a ani sme si ho nestačili poriadne užiť. Sme rozospatí, potrebujeme kávu a ešte pár hodín preležaných v posteli.

No Austrálčanka Bree Brakemal, o ktorej písal portál Bored Panda, v jedno také pondelkové ráno nepotrebovala nič z toho, pretože ju ihneď po príchode prebral pohľad na jej kanceláriu. Všade po miestnosti boli rozhádzané veci a veľký neporiadok.

https://twitter.com/FF_notes/status/1219022639986925568?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1219022639986925568&ref_url=https%3A%2F%2Femefka.sk%2Fwp-admin%2Fpost-new.php

Bree, ktorá pracuje ako výskumná pracovníčka na Austrálskej národnej univerzite v Canberre, si spočiatku myslela, že sa niekto do jej kancelárie vlúpal. V miestnosti bol totálny bordel a chaos. Na podlahe sa rozprestierali strhnuté obrazy a mapy, z regálov padali knihy a v strope bola obrovská diera.

Avšak, keď sa poobzerala po okolí, aby zistila, čo všetko je poškodené alebo odcudzené, zistila, že páchateľ sa nachádza ešte stále v miestnosti. Spoza počítača na opačnom konci kancelárie sa na ňu s previnilým pohľadom pozerala vačica.

Malý votrelec sa podľa všetkého dostal do kancelárie cez strechu a potom sa dostal do pasce, keď sa pod ním prelomil strom a on uviazol v kancelárii. Vačica sa pravdepodobne musela niekoľkokrát pokúsiť znovu sa vrátiť a vyšplhať sa pomocou políc. To by vysvetľovalo tie zhodené knihy z poličiek. Bree uviedla, že zvieratko vyzeralo placho a vyčerpane.

A aj keď jej nevítaný návštevník narobil v kancelárii poriadny bordel, pocítila nad ním ľútosť a dala mu najesť a napiť. Vačici napokon aj pomohla dostať sa na slobodu. Túto bizarnú udalosť výskumníčka využila na šírenie osvety. Vyzvala ľudí, aby darovali finančné prostriedky charitatívnym organizáciám, ktoré pomáhajú pri záchrane voľne žijúcich zvierat.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt possum"
commons.wikimedia.org

Zdroj: Bored Panda


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.