Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Pondelkový príchod do práce. Väčšinou to nezaraďujeme práve medzi príjemné činnosti, zvyčajne sme ospalí a bez nálady, pretože nám víkend ubehol ako voda a ani sme si ho nestačili poriadne užiť. Sme rozospatí, potrebujeme kávu a ešte pár hodín preležaných v posteli.

No Austrálčanka Bree Brakemal, o ktorej písal portál Bored Panda, v jedno také pondelkové ráno nepotrebovala nič z toho, pretože ju ihneď po príchode prebral pohľad na jej kanceláriu. Všade po miestnosti boli rozhádzané veci a veľký neporiadok.

https://twitter.com/FF_notes/status/1219022639986925568?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1219022639986925568&ref_url=https%3A%2F%2Femefka.sk%2Fwp-admin%2Fpost-new.php

Bree, ktorá pracuje ako výskumná pracovníčka na Austrálskej národnej univerzite v Canberre, si spočiatku myslela, že sa niekto do jej kancelárie vlúpal. V miestnosti bol totálny bordel a chaos. Na podlahe sa rozprestierali strhnuté obrazy a mapy, z regálov padali knihy a v strope bola obrovská diera.

Avšak, keď sa poobzerala po okolí, aby zistila, čo všetko je poškodené alebo odcudzené, zistila, že páchateľ sa nachádza ešte stále v miestnosti. Spoza počítača na opačnom konci kancelárie sa na ňu s previnilým pohľadom pozerala vačica.

Malý votrelec sa podľa všetkého dostal do kancelárie cez strechu a potom sa dostal do pasce, keď sa pod ním prelomil strom a on uviazol v kancelárii. Vačica sa pravdepodobne musela niekoľkokrát pokúsiť znovu sa vrátiť a vyšplhať sa pomocou políc. To by vysvetľovalo tie zhodené knihy z poličiek. Bree uviedla, že zvieratko vyzeralo placho a vyčerpane.

A aj keď jej nevítaný návštevník narobil v kancelárii poriadny bordel, pocítila nad ním ľútosť a dala mu najesť a napiť. Vačici napokon aj pomohla dostať sa na slobodu. Túto bizarnú udalosť výskumníčka využila na šírenie osvety. Vyzvala ľudí, aby darovali finančné prostriedky charitatívnym organizáciám, ktoré pomáhajú pri záchrane voľne žijúcich zvierat.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt possum"
commons.wikimedia.org

Zdroj: Bored Panda


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť