Žene sa pri vstupe do kancelárie naskytol nezvyčajný pohľad

Malý votrelec prevrátil miestnosť hore nohami.

Zdroj: Bree / twitter.com

Pondelkový príchod do práce. Väčšinou to nezaraďujeme práve medzi príjemné činnosti, zvyčajne sme ospalí a bez nálady, pretože nám víkend ubehol ako voda a ani sme si ho nestačili poriadne užiť. Sme rozospatí, potrebujeme kávu a ešte pár hodín preležaných v posteli.

No Austrálčanka Bree Brakemal, o ktorej písal portál Bored Panda, v jedno také pondelkové ráno nepotrebovala nič z toho, pretože ju ihneď po príchode prebral pohľad na jej kanceláriu. Všade po miestnosti boli rozhádzané veci a veľký neporiadok.

Bree, ktorá pracuje ako výskumná pracovníčka na Austrálskej národnej univerzite v Canberre, si spočiatku myslela, že sa niekto do jej kancelárie vlúpal. V miestnosti bol totálny bordel a chaos. Na podlahe sa rozprestierali strhnuté obrazy a mapy, z regálov padali knihy a v strope bola obrovská diera.

Avšak, keď sa poobzerala po okolí, aby zistila, čo všetko je poškodené alebo odcudzené, zistila, že páchateľ sa nachádza ešte stále v miestnosti. Spoza počítača na opačnom konci kancelárie sa na ňu s previnilým pohľadom pozerala vačica.

Malý votrelec sa podľa všetkého dostal do kancelárie cez strechu a potom sa dostal do pasce, keď sa pod ním prelomil strom a on uviazol v kancelárii. Vačica sa pravdepodobne musela niekoľkokrát pokúsiť znovu sa vrátiť a vyšplhať sa pomocou políc. To by vysvetľovalo tie zhodené knihy z poličiek. Bree uviedla, že zvieratko vyzeralo placho a vyčerpane.

A aj keď jej nevítaný návštevník narobil v kancelárii poriadny bordel, pocítila nad ním ľútosť a dala mu najesť a napiť. Vačici napokon aj pomohla dostať sa na slobodu. Túto bizarnú udalosť výskumníčka využila na šírenie osvety. Vyzvala ľudí, aby darovali finančné prostriedky charitatívnym organizáciám, ktoré pomáhajú pri záchrane voľne žijúcich zvierat.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt possum"
commons.wikimedia.org

Zdroj: Bored Panda

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nie je to len ananás. Divné experimenty s pizzou, z ktorých by porazilo nejedného Taliana

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME