Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Vieš, si predstaviť, že by sa ti z vajíčka kúpeného v obchode vyliahlo kuriatko a namiesto praženice si mal netypického domáceho miláčika? Žene z anglického grófstva Hertfordshire sa stalo niečo podobné, keď sa jej z vajec kúpených v obchode vyliahli tri káčatká. Nebola to avšak náhoda, pričinila sa o to aj samotná Britka.

Vajíčka vložila do umelej liahne

29-ročná Charli Lello uviedla, že prekvapenie ju čakalo zhruba mesiac po tom, ako vložila vajíčka do umelej liahne. Mláďatám dala mená Beep, Peep a Meep a rozhodla sa, že budú mať „šťastný život“ spolu s jej domácimi kurčatami.

Zástupca siete supermarketov Waitrose & Partners, v ktorej žena vajcia kúpila, prezradil, že oplodnené vajcia sú jedlé a „úplne nerozoznateľné“ od bežných vajec, až kým ich niekto nevloží do umelej liahne.

Inšpiráciu vzala z YouTube

Lello ozrejmila, že chcela vyskúšať experiment po tom, ako na YouTube videla video, ako sa niekomu vyliahli prepeličky z vajec kúpených v supermarkete. „Bola som v supermarkete a zbadala som tam kačacie vajcia. Pomyslela som si, že by to mohlo fungovať,“ vyjadrila sa.

Teraz má na ne dosť času

„Jediný dôvod, prečo som si to mohla dovoliť vyskúšať, bol, že som na nútenej dovolenke a mám dosť času na to, aby som sa o ne mohla starať až do veku, kým ma nebudú potrebovať celý deň. Za bežných okolností by to nebolo možné,“ uzavrela Charli, ktorá pracuje ako asistentka manažéra v obchode.

Mladá Britka bola aj pri samotnom vyliahnutí kačiatok a tvrdí, že to bol neskutočný zážitok. Charli, ako je už v dnešnej dobe zvykom, založila svojim miláčikom aj vlastný instagramový účet, ktorý si nazbieral už viac než 1000 sledovateľov. Nato, že sú to „len“ obyčajné káčatká, slušný výkon!

Zdroj: SITA / redakcia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť