Žene sa vyliahli z vajec kúpených v obchode tri káčatká

Beep, Peep a Meep majú už aj vlastný účet na Instagrame.

Vieš, si predstaviť, že by sa ti z vajíčka kúpeného v obchode vyliahlo kuriatko a namiesto praženice si mal netypického domáceho miláčika? Žene z anglického grófstva Hertfordshire sa stalo niečo podobné, keď sa jej z vajec kúpených v obchode vyliahli tri káčatká. Nebola to avšak náhoda, pričinila sa o to aj samotná Britka.

Vajíčka vložila do umelej liahne

29-ročná Charli Lello uviedla, že prekvapenie ju čakalo zhruba mesiac po tom, ako vložila vajíčka do umelej liahne. Mláďatám dala mená Beep, Peep a Meep a rozhodla sa, že budú mať „šťastný život“ spolu s jej domácimi kurčatami.

Zástupca siete supermarketov Waitrose & Partners, v ktorej žena vajcia kúpila, prezradil, že oplodnené vajcia sú jedlé a „úplne nerozoznateľné“ od bežných vajec, až kým ich niekto nevloží do umelej liahne.

Inšpiráciu vzala z YouTube

Lello ozrejmila, že chcela vyskúšať experiment po tom, ako na YouTube videla video, ako sa niekomu vyliahli prepeličky z vajec kúpených v supermarkete. „Bola som v supermarkete a zbadala som tam kačacie vajcia. Pomyslela som si, že by to mohlo fungovať,“ vyjadrila sa.

Teraz má na ne dosť času

„Jediný dôvod, prečo som si to mohla dovoliť vyskúšať, bol, že som na nútenej dovolenke a mám dosť času na to, aby som sa o ne mohla starať až do veku, kým ma nebudú potrebovať celý deň. Za bežných okolností by to nebolo možné,“ uzavrela Charli, ktorá pracuje ako asistentka manažéra v obchode.

Mladá Britka bola aj pri samotnom vyliahnutí kačiatok a tvrdí, že to bol neskutočný zážitok. Charli, ako je už v dnešnej dobe zvykom, založila svojim miláčikom aj vlastný instagramový účet, ktorý si nazbieral už viac než 1000 sledovateľov. Nato, že sú to „len“ obyčajné káčatká, slušný výkon!

Zdroj: SITA / redakcia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa podelili o desivé príhody, ktoré si dodnes nevedia vysvetliť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME