Žene so šialene bizarným menom sa podarilo prekonať nepriazeň osudu a získať vysnívaný doktorát

Obľúbené ghetto raňajky v ľudskej forme

Zdroj: pxhere.com

Kto zažil narodenie dieťaťa v rodine, vie, aká je to vážna vec. Zídu sa babky, tety, ujovia a rokuje sa dlhšie ako pri voľbe ústavných sudcov. Existujú stovky kníh a online sprievodcov, ktorí ti majú pomôcť vybrať najkrajšie meno zaručujúce úspech v živote.

Podaktorí rodičia sa s výberom nebabrú a svojmu potomkovi skomplikujú život menom, ktoré by sa mnohí z nás hanbili dať aj svojej postavičke v hre. Pred 46 rokmi sa istá Maggie Johnson z USA rozhodla udeliť svojej čerstvo narodenej dcérke meno, ktoré jej „otvorí dvere do celého sveta“. Dievčatko bolo do matriky zapísané ako Marijuana Pepsi Vandyck. MARIJUANA. PEPSI. VANDYCK. 

Marijuana Vandyck, director of TRIO Student Support Services at Beloit College, illustrated points with stories of personal challenges and growth.

Gepostet von University of Wisconsin-Whitewater am Donnerstag, 30. August 2018

Z Marijuany Pepsi je dnes veľká žena, ale v minulosti to určite nemala ľahké. Kamaráti jej veľakrát odporúčali, aby si zmenila meno. Aj jej príbuzní jej vraveli, nech sa zbaví toho hrozného mena. Rovnaký názor mali aj mnohí jej kolegovia. Vlastne každý, komu na nej aspoň trocha záležalo, Marijuane vravel, nech sa premenuje. Ona ale vytrvala a rozhodla sa, že pred svetom nebude utekať, ale postaví sa mu čelom.

Zdá sa, že možno aj vďaka svojmu menu sa Marijuana naučila prekonávať prekážky a stala sa z nej silná a úspešná žena. Minulý mesiac získala doktorát z pedagogického odboru na Cardinal Stritch University vo Wisconsine. Zaujímavé je, že téma jej dizertačky istým spôsobom súvisela s jej menom – nebola o húlení, ani o pití Pepsi, ale zaoberala sa tým, ako sú vnímané černošské mená žiakov v prevažne belošskom kolektíve. O tejto problematike zrejme niečo vie aj z vlastnej skúsenosti.

Gepostet von Marijuana Vandyck am Sonntag, 19. Mai 2019

Dôležité je spomenúť, že Marijuana Pepsi má aj dve sestry. Sestry, ktorých mená…sú úplne normálne. Volajú sa Kimberly a Robin. Ak si niekto myslí, že pre osobu s menom Marijuana Pepsi bude charakteristický nezdravý životný štýl, držiteľka mena má pre neho podstatnú informáciu – marihuanu nikdy nefajčila a nezvykne ani piť Pepsi.

Zdroj: dailmail.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dôkazy, že život s vtipnou frajerkou je na nezaplatenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME