Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Lož má krátke nohy. Niečo o tom už vie aj Asif Rafiq Siddiqi, o ktorom píše BBCPakistanec sa práve sobášil so svojou milou, keď ho v tom zastihlo nepríjemné prekvapenie. Do obradnej siene totiž vtrhla jeho nahnevaná manželka, o ktorej existencii sa nevedelo.

Na svadbu zavítala aj v sprievode ich spoločného syna a vystrašenú nevestu oboznámila aj s ďalšou novinkou. Asif má totiž ešte jednu ženu, čiže toto by už bola jeho tretia „vyvolená“.

Problém nebol s tým, že by to bolo nelegálne, v Pakistane je mnohoženstvo povolené, dokonca jeden muž môže mať až štyri manželky. Háčik bol však v tom, že všetky predošlé manželky musia o partnerovej nadchádzujúcej vedieť a dať na to súhlas. Lenže tak sa v tomto prípade nestalo.

Jeho manželka Madiha začala na nevestu kričať, či nevedela, že jej muž už má ženu. V záchvate zlosti povedala, že jej tvrdil, že ide na tri dni do Hajdarbádu a o jeho svadobných plánoch nebola informovaná.

Asif týmto nečestným počinom rozhneval hosťov a hlavne nevestinu rodinu. A to až do tej miery, že naňho fyzicky zaútočili, dobili ho a roztrhali mu šaty. Jemu tak neostalo nič iné ako sa ukryť pod autobus. Musela dokonca zasahovať aj polícia.

Zúrivá manželka hosťom objasnila, že odkedy sa v roku 2016 vzali, už jednu tajnú svadbu mal. V roku 2018 si zobral učiteľku Zahru a ani vtedy jej nič nepovedal. Madiha sa o tom dozvedela až od Asifovej novej manželky, ktorá jej poslala sms. Tá ju informovala aj o manželovej ďalšej svadbe.

Portál ďalej nepribližuje, čo presne sa stalo, je však jasné, že si Asif týmto klamstvom zabezpečil zopár komplikácií…

Zdroj: BBC


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť