Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Ženích pustil na svadbe video, na ktorom ho nevesta podvádza s mužom svojej sestry

S veľkým odhalením čakal až do poslednej možnej chvíle.


Pokiaľ máš nesporný dôkaz, že ťa tvoja polovička podvádza, máš plné právo konfrontovať ju a obratom ju poslať do teplých krajín. Takéto veci sa ale robia v súkromí. Predsa len, to posledné, čo potrebuješ, je, aby mal rozpad tvojho vzťahu desiatky svedkov, tým dupľom, ak sú títo svedkovia hostia na tvojej vlastnej svadbe.

Tento ženích z Číny mal na to očividne úplne iný názor. Na odhalenie nevery svojej snúbenice čakal do poslednej možnej chvíle, a až keď si mali pred oltárom povedať svoje áno, pustil na obrovskom plátne video, ktoré bude nevestu prenasledovať v nočných morách hádam do konca života. Nuž, sama si za to môže.

Z najkrajšieho dňa v živote hotová katastrofa

Podvádzať svojho snúbenca je jedna vec, ale podvádzať svojho snúbenca s manželom svojej tehotnej sestry, to je už úplne iný level. To nie je vec, ktorú si napíšeš do životopisu a rozhodne nie niečo, čím sa pochváliš na rodinnej oslave, keď sa ťa niekto opýta na súkromný život. Je to tajomstvo, ktoré si so sebou ideálne zoberieš do hrobu. Ale to sa očividne nestalo.

Virálne video doposiaľ nazbieralo viac ako 13 miliónov zhliadnutí. Hoci neveste a svadobčanom do smiechu asi nebolo, ľudia v komentárovej sekcii si neodpustili zopár uštipačných komentárov. „Páči sa mi, ako mu hodila kyticu do hlavy. Akoby mala nárok sa naňho hnevať,“ vyjadril sa niekto. „Dúfam, že celú svadbu zacvakali jej rodičia,“ napísal zase ďalší.

„Najlepší bol ten fotograf, ktorý to okamžite bežal celé zdokumentovať,“ poznamenal ktosi. „Zabezpečujem občerstvenie na svadbách a je mi fakt ľúto, že som nerobila na tejto,“ povedala zase iná používateľka. Nevesta jej názor pravdepodobne nezdieľa a nepochybne si želá, aby v ten deň ostala radšej doma. Nuž, smola. Karma je zdarma.

Ženích prehral na svadbe video, na ktorom ho nevesta podvádza z mužom svojej sestry
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť