Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Ženích sa neukázal na svadbe. Nevesta sa rozhodla užiť si oslavu bez neho

Výnimočný deň si nevesta pokaziť nenechala.


Svadbu väčšinou podrobne plánujeme a chceme, aby na nej vyšiel každý detail. Asi najväčšou nočnou morou však je, keď sa jeden z novomanželov (z rôznych dôvodov) neukáže. Presne to sa stalo 27-ročnej Kayley Stead, informuje portál LADbible.

Kayley naplánovala svadbu so svojím snúbencom, ale ten sa práve v osudný deň rozhodol, že vzťah s ňou ukončí. Neukázal sa teda ani na svadbe. A hoci bola Kayley smutná, rozhodla sa, že si oslavu napriek tomu užije. Hoci bez ženícha. Netradičná svadobná hostina sa tak uskutočnila podľa pôvodných plánov v hoteli Oxwich Bay vo Walese.

Profimedia

Kayley sa dobre bavila a zatancovala si so svojimi bratmi a otcom. Celkovo si tak užila príjemný večer. Musela však zrušiť medové týždne a zo správania svojho bývalého partnera bola veľmi sklamaná.

„Snažili sme sa s ním spojiť, ale neprišla mi od neho žiadna odpoveď, netuším prečo,“ vyjadrila sa Kayley. „Nemám žiadne vysvetlenie, nie že by som ho teraz chcela, keďže jeho správanie bolo za čiarou. Bol to absolútny šok, nemala som ani tušenia, že to urobí. Keď som ale uvidela, aké sú moje kamarátky rozrušené, chcela som z toho spraviť dobrý deň.“

Proste neprišiel

Netuší vraj, kam sa jej partner podel. Ráno ešte všetko nasvedčovalo tomu, že svadba prebehne úplne normálne. Lenže potom ich kontaktoval jeden zo svedkov s tým, že ženícha nevie nájsť. „Našla som si na mobile neprijatý hovor od jeho matky, tak som jej zavolala. Plakala a povedala mi, že skoro ráno odišiel,“ skonštatovala Kayley.

Profimedia

Napokon sa spojila s jeho otcom, ktorý jej potvrdil, že mladík na svadbu nepríde. Kayley sa rozplakala, ale jej sestra jej napokon navrhla, že by mohla oslavu urobiť aj bez neho.

„Vtedy som si pomyslela, že to naozaj urobím,“ prezradila. „Minula som všetky tie peniaze, tešila som sa na jedlo, tanec s otcom a čas strávený s rodinou. Tak prečo nie?“

Ilustračná fotografia | Autor: 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť