Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Ženích z Ruže pre nevestu nevyzeral vždy takto. Ako mladý zažil kvôli výzoru šikanu

Ako Radko vyzeral v mladosti?


Radko sa v šou Ruža pre nevestu pýši vypracovanou postavou, no nebolo tomu tak vždy. V mladosti totiž zažil šikanu kvôli nadváhe.

Teraz oňho bojuje 18 žien, no v mladom veku frajerky neprichádzali. Radko pre denník Plus jeden deň rozpovedal niečo o svojej minulosti a aj o tom, že mal v mladom veku nadváhu.

Podľa jeho slov mu žiadny špor, ktoré vyskúšal, nešli a bol skôr nemehlo. Viac mu to vraj išlo za počítačom a práve kvôli tomu mal nedostatok pohybu.

„Prišlo to asi v druhom alebo treťom ročníku, keď už všetci moji kamaráti mali prvé bozky za sebou, prvé frajerky a ja som si tým stále neprešiel. Vnímal som, že môže za tým byť aj môj výzor, tak som sa dostal do posilňovne. Stretol som tam veľa dobrých ľudí, ktorí mi pomohli a ukázali mi novú cestu,“ uviedol.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

Schudol tak, že si každý deň pustil jedenapolhodinový film, počas ktorého bicykloval na stacionárnom bicykli. „Vďaka veľkému výdaju kalórií a lepšej strave som za tri mesiace rapídne schudol. Z 95 – 100 kilogramov som sa dostal na 75 – 80 kilogramov,“ dodal.

Radko ďalej dodal, že podľa neho je najdôležitejšia strava. Veľa ľudí si myslí, že najdôležitejšia je posilňovňa, no to nie je tak úplne pravda. „Samozrejme, je to dôležité, ale netreba to preháňať. Super je ísť na prechádzku, zabehať si, skrátka mať niekoľkokrát do týždňa nejaký druh pohybu,“ vysvetlil.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.