20 ženských nechutností, ku ktorým sa ženy nerady priznávajú

Hovorí ti niečo pojem „pazuchová sprcha“ v umývadle?!

Zdroj: pxhere.com

Aj ženy občas robia veci, ktoré nie sú práve dvakrát hygienické. Nuž, taký je život…

1. Nosíš tie isté silonky omnoho dlhšie, ako by si mala, čo v preklade do ľudovej reči znamená, kým sa na nich nespraví očko.

2. Keď prídeš z fitka (haha, jasné…), sedíš na sedačke a snažíš sa dolapiť pľúca ešte ďalšiu hodinu v tom istom smradľavom a prepotenom oblečení, v ktorom si sa poslednú hodinu pokúšala nevypľuť dušu. Lebo sprcha ti predsa neutečie a to mokré oblečenie sa už s tebou tak akosi zrástlo…

3. Nepamätáš si presne, kedy si naposledy prala tú čiernu podprsenku, ktorú máš práve na sebe. A tú bielu, ktorú máš prevesenú cez stoličku v izbe. A dokonca ani tú béžovú. Ale kto má dostatočné mozgové úložisko na memorovanie takých banalít, všakže?!

4. Ak si v predchádzajúcom bode excelovala svojimi matematickými schopnosťami, tak si narátala tri podprsenky a to je presne počet, ktorý vlastníš. Lebo 40 eur za kvalitnú podprsenku, ktorá sa ti nesnaží prebodnúť rebrá kosticou zakaždým, keď sa rýchlejšie nadýchneš a neformuje tvoje drahé vnady do tvaru zdeformovaného zmrzlinového kornútku?! Neexistuje.

Robot Bra GIF - Find & Share on GIPHY

5. Používaš suchý šampón častejšie, ako by sa patrilo. Niekedy aj dva dni po sebe.

6. Vo výkladovom slovníku stojí pri slovnom spojení „nosenie trojštvrťových nohavíc“ fráza „holenie len spodných štyroch centimetrov dolných končatín, lebo tie sú viditeľné a zvyšok je len bohapusté plytvanie tvojím drahocenným časom“. Alebo možno aj nie je, no v reálnom živote to presne takto chodí.

7. Tú nádhernú blúzku, za ktorú si v sekunde straty zdravého rozumu a chvíľkovej slabosti vtedy vysolila polovicu výplaty, najradšej obdivuješ v skrini na vešiaku. Pretože sa má prať v rukách. A to sa ti ale že šialene nechce, že?

8. Odlakovač je pre slabochov, normálna žena si polovicu laku oškriabe nechtom v zápche cestou z práce.

Bored Gossip Girl GIF - Find & Share on GIPHY

9. Alebo ho občas nechá, nech sa zošúcha sám, lebo si tri týždne nevie nájsť čas na to, aby ho prelakovala. Áno, aj to je jedna z možností…

10. Už si určite niekedy mala taký ten „týždňový drdol“. To je ten, s ktorým aj spávaš a pokiaľ ráno ešte vyzerá ako tak k svetu, tak sa neunúvaš ho rozpustiť.

11. Rada si dávaš mejkap, nerada umývaš štetce. To sú dve konštantné veličiny v našej rovnici, ktorá vo výsledku končí tebou, ako si nanášaš produkty na ksicht štetcom, čo nevidel vodu už týždne.

12. Občas sa večer naprd odmaľuješ a na ďalší deň zakomponuješ čierne fľaky okolo očí do svojho nového looku. Alebo sa skrátka len tie fľaky okolo očí stanú tvojím novým lookom, lebo ako sa hovorí, proti gustu…

Make Up Win GIF - Find & Share on GIPHY

13. Narýchlo si umývaš pazuchy v umývadle, lebo niet dosť času na normálnu sprchu a koniec koncov, aj tak je to jediná vec na tvojom tele, ktorá aktuálne páchne, tak načo?!

14. Chodíš nakupovať bez podprsenky, pretože predpokladáš, že dvesto gramom vlašského šalátu a dvom rožkom bude naozaj tri päť, či ti vidno stojace bradavky alebo nie.

15. Chodíš nakupovať v pyžame. Hlavne čokoládu a lieky, ktoré zmierňuje bolesť pri menštruácii.

16. Sú dni, keď tvrdohlavo ignoruješ fakt, že s takýmto prístupom sa čoskoro tvoja tvár zmení na aknóznu prdel paviána a nečistíš si ju.

Comedy Central Season 2 Episode 5 GIF by Workaholics - Find & Share on GIPHY

17. Máš niekoľko nohavičiek, ktoré väčšmi pripomínajú ementál ako časť spodného prádla, ale nechceš ich vyhodiť, pretože potom by si musela počas najkrajšieho týždňa v mesiaci devastovať svoje reprezentatívne nohavičky. A na to jednoducho nemáš srdce…

18. Tvoja kefa na vlasy vyzerá ako škrečok s problémami s obezitou. Už je to nejaký ten piatok, čo si ju čistila, že?

19. Občas musíš očuchať oblečenie pred tým, ako si ho navlečieš. Len tak, pre istotu. Keby náhodou tvoja bordelárska maličkosť opäť strčila týždňové tričko do skrine, lebo mala prísť na kontrolu majiteľka bytu a ty si sa snažila navodiť dojem, že upratuješ častejšie ako raz do roka. Alebo niečo podobné.

20. A na záver – ponožky, ktoré stratili svoju drahú polovičku niekde v bubne práčky, popáruješ navzájom a bez štipky hanby si chodíš po svete s dvoma rôznymi ponožkami. Lebo môžeš.

Sarah Burke Queen GIF - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kaskadér prezývaný Spiderman vyliezol na mrakodrap vo Frankfurte nad Mohanom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME