Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Každý, kto už raz zdieľal spoločný priestor so ženou, postupom času zistil, čo všetko to obnáša. Skrátka, ženy sú v osobnom život ako psy – značkujú si tvoje územie. Kým v prvých dňoch si týmto stopám nevenoval zvýšenú pozornosť, po mesiacoch už začali byť neprehliadnuteľné, a priznaj to, je možné, že si začal byť na tieto veci alergický. 

Aj ženy majú jednoducho svoje muchy a sú určité veci, ktoré ich všetky spájajú. Napríklad aj tieto ženské stopy, z ktorých s jednou sa za život stretne každý chlap.

Podprsenka

ArtCavemaniac / EMEFKA

Túto stopu je nemožné prehliadnuť. Podprsenka tu bola asi odjakživa, a nie je možné sa jej zbaviť len tak! Tento predmet ženy zanechávajú na mieste svojho pôsobenia denno-denne. Je prísne zakázané pýtať sa na príčinu zanechania podprsenky na nejakom mieste. V opačnom prípade dostanete dlhú prednášku o vašej neschopnosti oprať si veci.

Vatové tyčinky

ArtCavemaniac / EMEFKA

Nenápadné, a pritom tak zavádzajúce objekty. Toto síce nie je stopa, skôr je to odkaz na ranný rituál v kúpeľni. Tu však nastáva otázka, prečo sú sakra aj na mojom počítačovom stole?

Gumičky

ArtCavemaniac / EMEFKA

Farebné potvory, ktoré sa vyskytujú v rôznych veľkostiach po celom dome. Majú tendenciu doslova skákať na všetky možné miesta. Človek by prisahal, že ich niekoľko aj zjedol. Mnoho ľudí sa domnieva, že touto stopou sa žena snaží ohraničiť si svoje teritórium.

Hojivý zázrak

ArtCavemaniac / EMEFKA

Aleluja, bratia a sestry. Táto vec, ktorá pochádzajúca nevedno odkiaľ, je skôr artefakt ako stopa. Traduje sa, že má hojivé účinky a neustálym potieraním častí tváre, nastane vzkriesenie kožných buniek. Je to naozaj pradávna vec – žiaden muž netuší, odkiaľ sa vždy objaví doma na stole.

Servítky

ArtCavemaniac / EMEFKA

Servítky sú kapitola sama o sebe. Majú tendenciu množiť sa, najčastejšie na podlahe či nočných stolíkoch. Občas má človek pocit, že sa v nich už stráca. Slúžia ako označkovanie miesta, kam sa veci neodkladnú, ale hádžu. Avšak, je nutné sa o toto miesto starať a riadne ho čistiť. Realita je však taká, že vlastník to čistiť nebude – je to vždy úlohou človeka, ktorý túto stopu nájde.

Rúž

ArtCavemaniac / EMEFKA

Nápadná stopa, zanechávaná poväčšine v kúpeľniach pred zrkadlom. Pozor! Tejto stopy sa nedotýkajte, jestvuje tu nebezpečenstvo označkovania vašej pokožky farbou. Následne vás kvôli tomu môže vlastník konfrontovať.

Sponky to vlasov

ArtCavemaniac / EMEFKA

Najčastejšia stopa po žene. Neexistuje miesto, kde sa sponky nevyskytujú. Občas sa zdá, akoby putovali z miesta na miesto, bez akejkoľvek pomoci. Muži oceňujú, keď si ľahnú do postele a toto Satanovo dielo sa im zaryje do tela.

Vlasy

ArtCavemaniac / EMEFKA

Poznáte ten pocit, keď sa idete osprchovať a za minútu zistíte, že voda stojí už po členky? Vtedy pochopíte, že sa v dutine odtoku schováva monštrum. Niečo, čo má konzistenciu rozkladajúceho sa utopeného chlpatého zvieratka.

Dávenie je sprievodným javom zberu tejto „stopy“ po žene. Smutným faktom však zostáva to, že vlasy v sprche sú vždy považované za mužský výmysel. Nie, nepomôže ani jasný dôkaz v podobe fotografii, ony si to (skoro nikdy) nepriznajú.


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.