Ženské stopy, ktorými si nežné pohlavie zvykne značkovať svoje teritórium

Neporiadok u žien sa od toho mužského diametrálne odlišuje.

Zdroj: ArtCavemaniac / EMEFKA

Každý, kto už raz zdieľal spoločný priestor so ženou, postupom času zistil, čo všetko to zahŕňa. Skrátka, ženy sú v osobnom život ako psy – značkujú si svoje územie. Kým v prvých dňoch si týmto stopám nevenoval zvýšenú pozornosť, po mesiacoch už začali byť neprehliadnuteľné, a priznaj to, je možné, že si začal byť na tieto veci alergický. 

Aj ženy majú jednoducho svoje muchy a sú určité veci, ktoré ich všetky spájajú. Napríklad aj tieto ženské stopy, z ktorých s jednou sa za život stretne každý chlap.

Podprsenka

ArtCavemaniac / EMEFKA

Túto stopu je nemožné prehliadnuť. Podprsenka tu bola asi odjakživa a nie je možné sa jej zbaviť len tak! Tento predmet ženy zanechávajú na mieste svojho pôsobenia dennodenne. Je prísne zakázané pýtať sa na príčinu zanechania podprsenky na nejakom mieste. V opačnom prípade dostanete dlhú prednášku o vašej neschopnosti oprať si veci.

Vatové tyčinky

ArtCavemaniac / EMEFKA

Nenápadné a pritom tak zavádzajúce objekty. Toto síce nie je stopa, skôr je to odkaz na ranný rituál v kúpeľni. Tu však nastáva otázka, prečo sú, sakra, aj na mojom počítačovom stole?

Gumičky

ArtCavemaniac / EMEFKA

Farebné potvory, ktoré sa vyskytujú v rôznych veľkostiach po celom dome. Majú tendenciu doslova skákať na všetky možné miesta. Človek by prisahal, že ich niekoľko aj zjedol. Mnoho ľudí sa domnieva, že touto stopou sa žena snaží ohraničiť si svoje teritórium.

Hojivý zázrak

ArtCavemaniac / EMEFKA

Aleluja, bratia a sestry. Táto vec, ktorá pochádzajúca nevedno odkiaľ, je skôr artefakt ako stopa. Traduje sa, že má hojivé účinky a neustálym potieraním častí tváre nastane vzkriesenie kožných buniek. Je to naozaj pradávna vec – žiaden muž netuší, odkiaľ sa vždy objaví doma na stole.

Servítky

ArtCavemaniac / EMEFKA

Servítky sú kapitola sama osebe. Majú tendenciu množiť sa, najčastejšie na podlahe či nočných stolíkoch. Občas má človek pocit, že sa v nich už stráca. Slúžia ako označkovanie miesta, kam sa veci neodkladajú, ale hádžu. Avšak, je nutné sa o toto miesto starať a riadne ho čistiť. Realita je však taká, že vlastník to čistiť nebude – je to vždy úlohou človeka, ktorý túto stopu nájde.

Rúž

ArtCavemaniac / EMEFKA

Nápadná stopa zanechávaná poväčšine v kúpeľniach pred zrkadlom. Pozor! Tejto stopy sa nedotýkajte, jestvuje tu nebezpečenstvo označkovania vašej pokožky farbou. Následne vás kvôli tomu môže vlastník konfrontovať.

Sponky to vlasov

ArtCavemaniac / EMEFKA

Najčastejšia stopa po žene. Neexistuje miesto, kde sa sponky nevyskytujú. Občas sa zdá, akoby putovali z miesta na miesto, bez akejkoľvek pomoci. Muži „oceňujú“, keď si ľahnú do postele a toto Satanovo dielo sa im zaryje do tela.

Vlasy

ArtCavemaniac / EMEFKA

Poznáte ten pocit, keď sa idete osprchovať a za minútu zistíte, že voda stojí až po členky? Vtedy pochopíte, že sa v dutine odtoku schováva monštrum. Niečo, čo má konzistenciu rozkladajúceho sa utopeného chlpatého zvieratka.

Dávenie je sprievodným javom zberu tejto „stopy“ po žene. Smutným faktom však zostáva to, že vlasy v sprche sú vždy považované za mužský výmysel. Nie, nepomôže ani jasný dôkaz v podobe fotografii, ony si to (skoro nikdy) nepriznajú.


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
149
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Drsné a cynické komiksy, ktoré potešia milovníkov čierneho humoru (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME