Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Zákon schválnosti pozná každý z nás. To sú tie situácie, keď niečo dopadne nahovno napriek tomu, ako veľmi sa snažíš. Napríklad, uvaríš babe, ktorá sa ti páči, husacinu na víne a až potom zistíš, že je to vegánka so silnou alergiou na kazeín. Prípadne si vyberieš doma z tašky dáždnik, keďže už minimálne mesiac nespŕchlo, a akurát v ten deň sa spustí lejak. Život si robí z každého z nás srandu deň čo deň.

Nasledovné situácie však poukazujú na to, aké zákony schválnosti sa dejú výlučne nežnejšiemu pohlaviu. Väčšina báb sa nájde aspoň v jednej z nich. O obrázkovú časť článku sa postaral náš šikovný ilustrátor ArtCaveManiac.

„Hajzlíkové patálie“

Sadneš si, urobíš čo treba a až potom zistíš, že sa nemáš čím poutierať. A nie, chalani, nestačí, keď ňou potrasieš… Hľadáš v kabelke servítky, no ako natruc ich máš v inej. A ešte keď zistíš, že si ako naschvál dostala krámy, tak vtedy si už totálne zúfalá a rýchlo vymýšľaš núdzový plán.

Artcave maniac / EMEFKA

Keď masturbuješ a stále ti vibruje mobil

Niekto ti posiela jednu správu za druhou. Alebo počuješ, ako sa k tvojím dverám blíži mama, prípadne iný príslušník tvojej domácnosti. A ty rozdráždená do extrému vedieš nútený dialóg a cítiš sa príšerne. Ešte niekedy príde aj top otázka: „Prečo si taká zadýchaná?“ Taktiež vie nadmieru potešiť aj to, keď ti akurát vtedy volá nabudený šéf, ktorý chce niečo promptne riešiť. A tvoja „kamoška“ ostane v smútku.

Artcave maniac / EMEFKA

Ten pocit, keď zabudneš, že si jedla makovú štrúdľu

A prídeš na to až po polhodinovom rozhovore s mužom svojich snov. Zbytočne si tasila svoje prednosti ako dve ukážkové torpéda, hrala si sa s vlasmi či koketovala ako učnica Marilyn Monroe. No keď odrazu zistíš, že ti na tvojich bielych zúbkoch po celý čas vpredu „neodolateľne“ svietila špinka z raňajok, cítiš sa ako totálna sedláčka.

Následne v duchu preklínaš samú seba, že prečo si si, dopekla, po jedle neskontrolovala stav svojho chrupu. A v hlave sa ti asi hodinu po tomto zážitku odohrávajú fiktívne scenáre o tom, čo si ten týpek o tebe musí teraz myslieť. Jedna chyba a celý dojem je v prdeli. Byť ženou je skutočná výzva…

Artcave maniac / EMEFKA

Problémy s účesom

Nie všetky ženy máme bujnú hrivu ako Beyoncé a niektoré, keď chceme oslniť alebo len ísť do práce konečne s peknými účesom, si musíme ráno poriadne privstať. Vlasy vyžehlíme alebo natočíme, nahodíme mejkap a pripravené vyraziť pozrieme z okna.

Zistenie je také, že vonku leje ako z krhly a nám je jasné, že naše snaženie bolo úplne márne. Zatiaľ čo muži sa raz prečešú (tí aktívnejší) a hotovo. Ste pekní.

Artcave maniac/ EMEFKA

Problémy s cikaním

Áno, močový mechúr sa ozýva hlavne vtedy, keď nestíhame a máme na sebe oblečený overal a na ňom bundu. Úžasné. Cikanie nám spôsobuje nepríjemnosti, pretože u nás sa to neodohráva v štýle „vytiahnem a hotovo“. Aj keď sme na výlete, musíme si nájsť stále miesto, kde si môžeme čupnúť a až tak…

Samozrejme, musíme mať po ruke kamošku, ktorá nás bude ochotná kryť, lebo ináč to ani nepôjde. Pud sebazáchovy máme totižto minimálne taký silný ako močový mechúr.

Artcave maniac / EMEFKA

Keď vyzeráš dobre, nestretneš nikoho

Avšak, keď máš look novopočenej smetiarky, narazíš na všetkých svojich ex, od jaslí až po vysokú, na všetky suky, ktoré nenávidíš, a na tvoj súčasný objav, ktorý býva na opačnom konci mesta. A väčšinou je to pri veľmi lichotivých činnostiach, ako napríklad vynesenie smetí alebo nákupy toaleťáku a Domestosu.

Artcave maniac /EMEFKA

Neoholíš sa v domnienke, že nič nebude

A chcel by. A aj ty. Žiletku pri sebe nemáš a ste u neho. Čo teraz? Väčšinou v neplánovaných akciách nie je oholený ani muž, ale oni si s tým také starosti nerobia. No ty sa mu ukázať s bobrom nemieniš.

Artcave maniac / EMEFKA

Vyrážky, herpesy

Všetko z toho prichádza vtedy, keď sa to hodí najmenej. Čiže, ak ťa čaká nejaké dôležité stretnutie, rande alebo spoločenská udalosť, môžeš rátať s podobnou nepríjemnosťou. Vyrážku na pol ksichtu a ani herpes vo veľkosti volského oka len tak neprekryješ, nech máš akýkoľvek mejkap. Aj keď sa o to budeš veľmi snažiť.

Artcave maniac / EMEFKA

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.