Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Zákon schválnosti pozná každý z nás. To sú tie situácie, keď niečo dopadne nahovno napriek tomu, ako veľmi sa snažíš. Napríklad, uvaríš babe, ktorá sa ti páči, husacinu na víne a až potom zistíš, že je to vegánka so silnou alergiou na kazeín. Prípadne si vyberieš doma z tašky dáždnik, keďže už minimálne mesiac nespŕchlo, a akurát v ten deň sa spustí lejak. Život si robí z každého z nás srandu deň čo deň.

Nasledovné situácie však poukazujú na to, aké zákony schválnosti sa dejú výlučne nežnejšiemu pohlaviu. Väčšina báb sa nájde aspoň v jednej z nich. O obrázkovú časť článku sa postaral náš šikovný ilustrátor ArtCaveManiac.

„Hajzlíkové patálie“

Sadneš si, urobíš čo treba a až potom zistíš, že sa nemáš čím poutierať. A nie, chalani, nestačí, keď ňou potrasieš… Hľadáš v kabelke servítky, no ako natruc ich máš v inej. A ešte keď zistíš, že si ako naschvál dostala krámy, tak vtedy si už totálne zúfalá a rýchlo vymýšľaš núdzový plán.

Artcave maniac / EMEFKA

Keď masturbuješ a stále ti vibruje mobil

Niekto ti posiela jednu správu za druhou. Alebo počuješ, ako sa k tvojím dverám blíži mama, prípadne iný príslušník tvojej domácnosti. A ty rozdráždená do extrému vedieš nútený dialóg a cítiš sa príšerne. Ešte niekedy príde aj top otázka: „Prečo si taká zadýchaná?“ Taktiež vie nadmieru potešiť aj to, keď ti akurát vtedy volá nabudený šéf, ktorý chce niečo promptne riešiť. A tvoja „kamoška“ ostane v smútku.

Artcave maniac / EMEFKA

Ten pocit, keď zabudneš, že si jedla makovú štrúdľu

A prídeš na to až po polhodinovom rozhovore s mužom svojich snov. Zbytočne si tasila svoje prednosti ako dve ukážkové torpéda, hrala si sa s vlasmi či koketovala ako učnica Marilyn Monroe. No keď odrazu zistíš, že ti na tvojich bielych zúbkoch po celý čas vpredu „neodolateľne“ svietila špinka z raňajok, cítiš sa ako totálna sedláčka.

Následne v duchu preklínaš samú seba, že prečo si si, dopekla, po jedle neskontrolovala stav svojho chrupu. A v hlave sa ti asi hodinu po tomto zážitku odohrávajú fiktívne scenáre o tom, čo si ten týpek o tebe musí teraz myslieť. Jedna chyba a celý dojem je v prdeli. Byť ženou je skutočná výzva…

Artcave maniac / EMEFKA

Problémy s účesom

Nie všetky ženy máme bujnú hrivu ako Beyoncé a niektoré, keď chceme oslniť alebo len ísť do práce konečne s peknými účesom, si musíme ráno poriadne privstať. Vlasy vyžehlíme alebo natočíme, nahodíme mejkap a pripravené vyraziť pozrieme z okna.

Zistenie je také, že vonku leje ako z krhly a nám je jasné, že naše snaženie bolo úplne márne. Zatiaľ čo muži sa raz prečešú (tí aktívnejší) a hotovo. Ste pekní.

Artcave maniac/ EMEFKA

Problémy s cikaním

Áno, močový mechúr sa ozýva hlavne vtedy, keď nestíhame a máme na sebe oblečený overal a na ňom bundu. Úžasné. Cikanie nám spôsobuje nepríjemnosti, pretože u nás sa to neodohráva v štýle „vytiahnem a hotovo“. Aj keď sme na výlete, musíme si nájsť stále miesto, kde si môžeme čupnúť a až tak…

Samozrejme, musíme mať po ruke kamošku, ktorá nás bude ochotná kryť, lebo ináč to ani nepôjde. Pud sebazáchovy máme totižto minimálne taký silný ako močový mechúr.

Artcave maniac / EMEFKA

Keď vyzeráš dobre, nestretneš nikoho

Avšak, keď máš look novopočenej smetiarky, narazíš na všetkých svojich ex, od jaslí až po vysokú, na všetky suky, ktoré nenávidíš, a na tvoj súčasný objav, ktorý býva na opačnom konci mesta. A väčšinou je to pri veľmi lichotivých činnostiach, ako napríklad vynesenie smetí alebo nákupy toaleťáku a Domestosu.

Artcave maniac /EMEFKA

Neoholíš sa v domnienke, že nič nebude

A chcel by. A aj ty. Žiletku pri sebe nemáš a ste u neho. Čo teraz? Väčšinou v neplánovaných akciách nie je oholený ani muž, ale oni si s tým také starosti nerobia. No ty sa mu ukázať s bobrom nemieniš.

Artcave maniac / EMEFKA

Vyrážky, herpesy

Všetko z toho prichádza vtedy, keď sa to hodí najmenej. Čiže, ak ťa čaká nejaké dôležité stretnutie, rande alebo spoločenská udalosť, môžeš rátať s podobnou nepríjemnosťou. Vyrážku na pol ksichtu a ani herpes vo veľkosti volského oka len tak neprekryješ, nech máš akýkoľvek mejkap. Aj keď sa o to budeš veľmi snažiť.

Artcave maniac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť