Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Muži a ženy. Žijeme spolu, ľúbime sa a snažíme sa medzi sebou vychádzať. No zároveň sme odlišní a nie všetkému na opačnom pohlaví dokážeme porozumieť. My dievčatá nechápeme vášmu GTA-čku a podobným záležitostiam a vy našim vrtochom ovplyvňovaným emóciami a menštruačným cyklom.

Toto sú ženské záležitosti, ktorým majú muži občas problém porozumieť a nikdy by ich dobrovoľne nepodstúpili. 

Príliš dlhé nechty

Nevieme s nimi umyť riad a ani robiť iné, o čosi príjemnejšie činnosti. Navyše ho stále doškriabeme, ale napriek tomu ich nosíme a ešte za ne aj parádne zaplatíme. Reč je o „polmetrových“ gélových nechtoch. V tom horšom prípade ešte aj o otrasnej výraznej farby. Nerozumie načo a nepáči sa mu to, keď má jeho frajerka ruku ako nejaká čarodejnica.

Shutterstock

Líčenie a kozmetické úpravy

Tomu nerozumejú hlavne muži, ktorí majú po boku prirodzene pekné slečny, alebo keď patria medzi fanúšikov „naturálnej“ krásy. Mnoho z nich netuší, že keby sme ich vzali za slovo a boli až také prirodzené, slovo krása by sa v tomto prípade skutočne nedalo skloňovať.

Nepochopia najmä nášmu skorému vstávaniu, aby sme mali na make-up dostatok času. Keby sa väčšina z nich ocitla v našej koži, určite by nevstávala o hodinu-dve skôr, aby si stihla „nakydať omietku na ksicht“.

Nekonečné chodenie po obchodoch

A to všetko pre jedny „správne“ šaty, ktoré si na seba aj tak oblečieme iba raz. Desať vyskúšaných, frajer má z nás už teplotu a my v hĺbke duše stále cítime, že to nie sú ony, tie pravé. Nerozumie nám, pretože by sme sa mu páčili vo všetkých, a hlavne, všetky sa mu zdali byť takmer identické…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt shopping"
https://pixabay.com/sk/images/search/shopping/

Dôkladné holenie nôh

Tu by s nami rozhodne nemenili, keďže veľa z nich si občas necháva strnisko a bradu, a to nie primárne kvôli tomu, že by chceli vyzerať ako neodolateľní predátori, ale hlavne preto, že sú leniví sa oholiť. Kdeže si ešte tak depilovať nohy, zniesť tú bolesť a pri tom všetkom dávať aj bacha, aby ich potom nemali celé doráňané…

Vysoké podpätky

A obzvlášť, keď máme meter osemdesiat aj bez nich. Okrem toho má potom z nás ešte pocit, že sa pozerá na mrakodrap, nie na svoje dievča. Nerozumie taktiež ani tomu, načo si to, preboha, obúvame, keď v nich nevieme chodiť, bolia nás nohy a máme potom otrasné pľuzgiere. A konečný výsledok je aj tak taký, že sa po chvíli vyzujeme, prezujeme alebo sme celý večer nervózne.

Shutterstock

Trhanie obočia

Nemali by na to trpezlivosť alebo by si to poprípade ani len nevšimli. Ale my vieme, že tie štyri škaredé chĺpky by nám zohyzdili celú tvár, keby sme si ich nevytrhli. Nie sme všetky takéto úzkostlivé, no každopádne muži by si s týmto hlavu rozhodne nelámali.

Diéty

Aj toto patrí medzi veci, ktoré by oni ochotne neabsolvovali. Ani pre nás, ani pre nikoho na svete by sa nepokúšali prežiť na šaláte, keby to nemalo vyšší cieľ, ako sa zbaviť pár faldíkov. Máloktorý z nich by sa zriekol naloženého burgera vymenil ho za šalát kvôli peknému brušku. Česť výnimkám. Každopádne len ojedinele by to hrotili do takých extrémov, do akých sme schopné zájsť my ženy…

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje