Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Ženu otravovali otázky na jej milostný život. Založila si teda vtipný profil na Instagrame

Otázky tohto typu lezú na nervy asi každému z nás.


Ak niečo ľudia vyslovene milujú, tak je to pchať nos do vecí, do ktorých ich absolútne nič. Či už je to babka na rodinnej oslave alebo kolegyňa na pracovnej cigarete, všetci majú potrebu rozoberať tvoj milostný život. Kedy si niekoho nájdeš? Už ste spolu dosť dlho, nemal by ťa takto cvične požiadať o ruku? A svadba čo? Nebude?

Valí sa to na teba z každej strany, a hoci sa snažíš riadiť heslom „jedným uchom dnu, druhým von“, raz narazíš na mantinel a vybuchneš. Presne tomu sa snažila predísť 31-ročná Mary McCarthy z New Yorku. Otázky ohľadom jej súkromia jej začínali liezť hore krkom, a keďže nechcela riskovať, že za ne raz kohosi ovalí stoličkou po hlave, vyriešila to kreatívne a svojsky.

Jej ľavá ruka má tisíce fanúšikov

Ešte v roku 2016 Američanka založila instagramový profil @notengaged, teda po slovensky nezasnúbená, na ktorý v pravidelných intervaloch pridáva fotografie svojej ľavej ruky. Prečo? Nuž, aby všetci videli, že na nej stále nie je žiadny snubný prsteň.

„Ahojte, nie som zasnúbená, ale sľubujem, že som v poriadku. Sledujte dobrodružstvá mojej ľavej ruky, o ktorú ma zatiaľ nikto nepožiadal,“ píše sa v profile, ktorý za roky svojho pôsobenia nazbieral viac ako 130-tisíc verných fanúšikov. Mary takýto úspech vôbec nečakala. Prostredníctvom svojich fotografií ukázala ženám po celom svete, že aj single život môže byť zábavný a plný zážitkov.

Fotky jej ľavačky sa stali internetovým virálom, a tak sa ich v sprievode vtipných popisov rozhodla pridávať aj po tom, čo sa nielen zasnúbila, ale dokonca aj vydala. Toto je zopár z jej najlepších záberov.

Valentín, Valentínske darčeky pre ženy

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš potešiť svoju lásku na Valentína? Vďaka týmto darčekom ťa bude ľúbiť ešte viac


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.