Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil

Ženu po rande chlapík pozval k sebe domov. Tri hodiny sledovala, ako sa hrá minigolf

Najnudnejšie rande v histórii ľudstva.


„Neskočíme ešte ku mne?“ povie chalanisko a ona si po treťom poldeci márne snaží vybaviť, či má zladené nohavičky s podprsenkou alebo jedny z tých obstarožných bombarďákov, ktoré možno v prípade núdze použiť ako nákupnú tašku alebo padák. Prirodzene totiž očakáva, že pokiaľ povie áno, večer sa bude vyvíjať smerom, pri ktorom táto časť oblečenia zohráva celkom podstatnú úlohu.

Niečo podobné si myslela aj táto slečna. Ako sa však zdá, nemohla byť ďalej od pravdy. Žena, ktorá na TikToku vystupuje ako @taypole, sa v nedávnom virálnom videu podelila o vskutku absurdné zakončenie svojho rande, ktoré si na sociálnej sieti vyslúžilo desiatky tisícov pozretí. „Tinder ide dole vodou,“ píše v ňom a zároveň zachytáva chlapíka, ktorý jej prítomnosť viac v paži hádam mať ani nemôže. Venuje sa totiž svojmu minigolfu.

Rande-neradne, hra musí pokračovať

„Len si to predstav. Zoznámiš sa s chlapíkom na Tinderi, on ťa zavolá k sebe a potom tri hodiny sleduješ, ako sa v obývačke hrá minigolf,“ hovorí slečna vo videu. A naozaj. Chalan si ani nevšimol, že ho slečna natáča. Mal kopec práce s triafaním loptičiek do jednej z troch jamiek, a keď mu to očividne nešlo (a teraz sa podrž), tak vytiahol ručný vysávač a začal dráhu vysávať.

„Zaujímalo by ma, či tam má tú dráhu bežne rozloženú alebo ju vytasil, až keď prišli,“ vyjadril sa jeden z pobavených komentujúcich. „Chalan presne vedel, čo na tom rande hľadá. Publikum,“ napísal zase ktosi ďalší. „Očividne chcel predviesť svoj talent. Každá žena chce predsa muža, ktorý je v niečom dobrý,“ snažil sa jeho správanie odôvodniť niekto iný.

Ak sa ju chalan snažil trojhodinovou športovou vsuvkou ohúriť, očividne to fungovalo. V ďalšom videu totiž slečna prezradila, že s ním napokon išla aj na druhé rande. A kam ju zobral? Nuž, to si už vieš asi domyslieť aj sám.

@taypole

Reply to @mac.donalds19

♬ original sound – Taypole

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje