Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Správy o UFO, mimozemšťanoch či mimozemských únosoch nie sú pre nás žiadnou novinkou. Skeptici sa na ne síce pozerajú pochybovačne, ale ľudí táto téma proste fascinuje. Máme tu dokonca aj niekoľko samozvaných kontaktérov či ľudí, ktorí tvrdili, že boli mimozemšťanmi unesení. Patrí medzi nich aj Abbie Bela z centra Canary Wharf v Londýne, informuje portál LADbible.

Abbie tvrdí, že bola mimozemšťanmi unesená priamo zo svojho bytu. Tento zážitok ale popísala ako príjemný. Dokonca sa do jedného z mimozemšťanov okamžite zamilovala. Muži zo Zeme sa s ním údajne nemôžu rovnať. „Už som unavená z mužov zo Zeme,“ povedala mladá herečka neskôr novinárom. „Tak som na internete žartovala, že chcem, aby ma uniesli mimozemšťania. A potom som začala mať každú noc sny o bielom svetle. Jednej noci hlas v mojom sne povedal: Čakaj na obvyklom mieste.‘

Láska na prvý pohľad

Abbie dodala, že na druhý deň sedela pri otvorenom okne, a keď už-už upadala do spánku, objavil sa pred ňou lietajúci tanier. Vyšľahli z neho zelené lúče, ktoré ju transportovali na palubu, kde bolo päť mimozemšťanov. Abbie ich popísala ako veľmi vysokých a chudých. S jedným si podľa vlastných slov okamžite padli do oka a cítili, že sa medzi nimi zrodila láska. Mimozemšťania sa jej opýtali, či s nimi chce odísť a Abbie bola v pokušení povedať áno.

„Bála som sa ale, že ak budem súhlasiť, vezmú ma preč navždy,“ dodala. Mimozemšťania ju tak asi po dvadsiatich minútach vrátili späť do jej bytu. Dúfa však, že jej mimozemský priateľ sa po ňu vráti. Je totiž odhodlaná začať s ním plnohodnotný vzťah. „Budem prvá, kto normalizuje medzidruhové randenie,“ povedala.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť