Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Takéto niečo sa naozaj nestáva každý deň! Ako píše aj portál Unilad, Ruth Hamilton z Britskej Kolumbie sa pred niekoľkými dňami zobudila na akýsi rachot. Do tváre jej navyše začala padať omietka zo stropu spálne. Najprv podľa vlastných slov netušila, čo sa to deje. Keď ale rozsvietila, nemohla uveriť vlastným očiam. Priamo do jej spálne totiž dopadol meteorit! A aby toho nebolo málo, vesmírny kameň dopadol rovno na jej posteľ, presne na miesto, kde zvykla mať položenú hlavu.

V ten deň ale, našťastie, spala na druhej strane postele. Ruth kontaktovala políciu, ktorá najprv špekulovala, či sa tam kameň nedostal z neďalekého strediska Kicking Horse, kde prebiehali stavebné práce. Napokon ale zistili, že ide naozaj o meteorit, ktorý sa do spálne dostal priamo cez strechu.

Meteor gives Golden B.C. woman a late-night shock!Ruth Hamilton says she awoke to a bang and a rock as big as her fist…

Posted by Giselle Roeder on Friday, October 8, 2021

Plánuje si ho nechať

Robotníci z neďalekej stavby povedali, že na oblohe videli nejaké jasné svetlo a počuli zvuky, ktoré popísali ako výbuchy. „Bola som otrasená a vydesená, keď sa to stalo. Myslela som si, že sa niekto dobýja do domu, alebo ide o výstrel zo zbrane. Takže vlastne bolo úľavou, keď som zistila, že to mohlo spadnúť len z oblohy,“ prezradila Ruth novinárom.

Zároveň dodala, že celá situácia jej pripomenula, aký je život v skutočnosti krehký. „Môže byť preč zo sekundy na sekundu, aj keď si myslíte, že ste v bezpečí vo svojej posteli,“ podotkla. Meteorit si plánuje ponechať ako pamiatku na tento nevšedný incident.

Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť