Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Prednedávnom sme písali o typoch mužov, ktorí odpudzujú ženy, a aby bolo všetko s kostolným poriadkom, teraz sa povenujeme dámam s podobným problémom. Každá z nás už ako malá chcela princa na bielom koni alebo aspoň fešáka na čiernom BMW. No nie ku všetkým sa dostavil, k niektorým neprišiel ani len ten kôň, a preto sa ženy pýtajú, kde je chyba. Nuž, kde asi.

Shocked Jane The Virgin GIF - Find & Share on GIPHY

Musíme skonštatovať a pokorne uznať, že ženy sa dokážu správať oveľa zúfalejšie ako silnejšie pohlavie. Buď ich zaslepí zamilovanosť, alebo na chvíľu prestanú rozmýšľať správnym orgánom, skrátka sa opustia. Začnú dotyčného bombardovať otravným správami o tom, ako im chýba, i keď on ich neprítomnosť vo svojom živote, pekne povedané, neeviduje ako problém…

No najhoršia je taká žena, ktorá by už urgentne potrebovala partnera, pretože roky pribúdajú, ale ten pravý (niekedy ani ľavý) nikde. A pritom je určite krásna, múdra, úžasná… minimálne vo svojich očiach, avšak muži, ktorých by chcela, ju obchádzajú oblúkom a každé nádejné rande sa končí fiaskom. 

Možno sa pýtaš samej seba, čo robíš zle, a možno robíš podobné chyby ako typy slečien z nášho zoznamu.

Bolest Hlavy, Žena, Smutný, Plakat, Nešťastný

Čo nerobiť, aby si si o pár rokov nemusela z určitých miest odstraňovať pavučinu zbíjačkou?

Premúdrelá chytráčka

„Múdra jak sto šalených.“  Toto trefné východniarske prirovnanie na takýto typ ženy stopercentne sedí. Možno si mala áčko na štátniciach zo slovenského jazyka, ale to neznamená, že aj chalan musí byť lingvista. On nepindá, že ty vieš na počítači zapnúť maximálne Google a Word, tak čo keby si sa aj ty vykašľala na buzeráciu?

Opravovanie za každou vetou v štýle: „Ale nie, trepeš hovadiny…“ tvojej atraktivite zrejme nepridá a chalana zbytočne otráviš. Ak nie si hlúpa, nepotrebuješ to nikomu dokazovať. A ak si, tak ti to nepomôže. Skôr naopak…

Nemehielko

Keď máš 25+ a nevieš zapnúť práčku ani uvariť cestoviny, niekde nastala chyba. Určite si už počula, že „šťastný chlap má v gatiach prázdno a v bruchu plno“. Tým nemyslíme, že by si mala celé dni vyvárať a vypekať a až potom si niekoho nájdeš, to nie.

Stačí nebyť totálne ľavá, ale trošku samostatná, a to nie kvôli nemu, ale primárne kvôli sebe. Sú muži, ktorým to neprekáža, ale sú aj takí, ktorí ti kvôli ľavým, i keď pestovaným rúčkam dajú košom skôr, ako stihneš povedať manikúra.

https://giphy.com/gifs/idiot-aPdWO9YXgG0lq

Feministka hejterka

Tie lezú na nervy aj samotným ženám. Nenávidí mužov, ale chce muža. Nedáva to logiku, no ver, že nejedna slečna sa skutočne správa podľa tohto vzorca. Lebo my ženy vieme všetko najlepšie, lebo my sme také, také… skvelé a úžasné atď. Ale nie sme… Niekedy sme príšerné, občas otravné a neovládame hŕbu vecí.

Môžeme mať i vysokoškolský diplom, ale stáva sa, že nepochopíme ani úplne jednoduchú informáciu a občas nám prihorí aj krupica. A, áno, potrebujeme mužov, aj keď nie všetky si to priznáme. Je zbytočné aj otravné z nás robiť bezchybné pohlavie, keďže by sa väčšina z nás vzájomne zavraždila, keby sme boli na svete iba my – bez jediného chlapa.

Klebetnica od kosti

Typ ženy, ktorá na prvom rande neustále pretriasa životy iných, no o sebe toho veľa neprezradí. Niektorému to možno neprekáža, hlavne, keď má slečna fakt dobrú prdelku…

Avšak sú aj muži, ktorí poriadne pouvažujú, či naozaj túžia po osobe, ktorá zabíja voľný čas tak, že „stalkuje“ a ohovára cudzích ľudí, a nepríde jej to divné ani vo chvíľach, keď by sa mala spoznávať bližšie s mužom. Navyše väčšinu chlapov nezaujíma, že máš susedu f*andru alebo že tvoja spolubývajúca zvláštne zapácha.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt klebety
https://pixabay.com/

Slečna rozdávajka

Ak ťa počas mesiaca povytrmácal Janko, Jožko a niekde v sene za dedinou si dala aj Jurkovi, neočakávaj, že si ťa bude niekto vážiť a reálne ťa chcieť na viac účelov ako na ten jeden jediný. Takýto typ baby zvykne používať známu frázu: „Aj tak všetci chlapi chcú len jedno…“ A čo iné má od teba chcieť, keď nič iné neponúkaš?

Pocit, keď všetci kamoši majú intímnu skúsenosť so ženou tvojho života, by pravdepodobne akýkoľvek chlap nechcel zažiť. Preto si mnohí vyberajú radšej neskúsené a menej vyzývavé ženy ako tie, pri ktorých je veľká šanca, že má najazdené viac ako jeho dácia v garáži. A taktiež parkovala vo viacerých garážach…

Ach, ten jej úžasný bývalý…

Veríme, že to bol ultra extra super týpek… ale ak bol fakt taký „rajc“, prečo s ním už, sakra, nie si? Tvoj budúci určite neprahne túžbou počúvať hodiny a hodiny o niekom, kto by už mal dávno patriť do tvojej minulosti. To, že ťa ex vzal na dovolenku na Maldivy, je síce super, ale už je to minulosť.

Hlavne o pikantných momentoch z vašej spálne tvoja nová známosť nepotrebuje a predovšetkým nechce počúvať, čiže reči typu „bože ten ho ale mal“ alebo „on ma tak rýchlo…“ ani nevyslovuj. Nikdy. A nie, neinšpiruje ho to, ale naopak odplaší. Ak budeš svojho nápadníka s týmito tabuizovanými informáciami pravidelne zásobovať, veľmi rýchlo ťa pošle do… za tvojím užasným ex.

Sexuálna maniačka

Je v poriadku, ak si pre chlapa atraktívna a ak ťa chce pretiahnuť. Ak nie, je tu istý problém. Ale je lepšie svoju sexualitu prejavovať iba voči tým, ktorí majú záujem. Menej hanby.

The Eye Flirt GIF - Find & Share on GIPHY

Zanedbaná

Chlpy na nohách, fúzik pod nosom, obočko, ktoré nevidelo pinzetu už veky vekúce, tvoje pazuchy si s dezodorantom tiež moc netykajú… Vyťahaný sveter, sprané džínsy a outfit je na svete. Myslíš si, že chlapi sú ignoranti a nevšímajú si. Ale všímajú. Chcú peknú, upravenú, čistú a voňavú dámu. Nie škaredú, ufúľanú špinďúrku. Taká je pravda.

Nevychovaná

Pľuješ, nadávaš, konzumuješ ako taká ošípaná a čuduješ sa, že by radšej prehltol rubikovu kocku, ako by ťa mal predstaviť rodičom? Sedlaňu bez spôsobov po svojom boku chce iba rovnaký sedlák, no nie vychovaný gentleman, po ktorom možno túžiš práve ty.

Prasa, Stabilný, Hospodárskych Zvierat, Špinavé
https://pixabay.com/sk/photos/prasa-stabiln%C3%BD-hospod%C3%A1rskych-zvierat-4502063/

My ženy máme na rozdiel od chlapov „výhodu“ v tom, že väčšinou sa aj tej najpríšernejšej niekto ujde. Muži sú asi menej vyberaví, čo už.

Sorry Shame GIF by reactionseditor - Find & Share on GIPHY


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť