Ženy na Twitteri zistili, že takmer každá má znamienko na tom istom mieste

Máš ho tam aj ty?

Zdroj: Alvin Mahmudov / Unsplash

Poznáš ten pocit, keď si len tak žiješ svoj bežný život, myslíš si, že si prudko originálny a jedinečný, lebo ti to hovorí mama aj všetky tie motivačné internetové posty… a potom príde ďalšia bizarná výzva a vyvedie ťa z omylu. Nie? Nepoznáš? Tak dnes ten pocit spoznáš. Teda minimálne pokiaľ máš znamienko na zápästí a myslel si si, že si jediný.

Znamienka krásy sú unikátne, takmer nikto nemá rovnaké, ako máš ty. S týmto výrokom ospevujúcim nedokonalosti na pokožke si sa už nepochybne stretol. Teraz to však vyzerá, že jedno konkrétne zase natoľko unikátne nie je a pýšiť sa ním môže… no minimálne polovica internetovej sféry.

Na túto nepodstatnú, ale zaujímavú, záležitosť upozornila prostredníctvom Twitteru Aaryn Whitley. Tá uverejnila príspevok obsahujúci niekoľko fotografií ženských rúk, ktoré majú znamienko takmer na tom istom mieste. Rovno uprostred zápästia. Buď je tam jediné a široko ďaleko nič alebo, ak aj je obklopené inými znamienkami, veľmi okato svojou farbou vyčnieva z davu.

Tento príspevok spustil prívalovú vlnu reakcií. Ľudia, treba podotknúť, že prevažne ženy, začali zisťovať, že majú na danom mieste znamienko tiež. A prekvapivo, aj napriek tomu, že žijeme v dobe plnej terorizmu, globálneho otepľovania a podobných „srandičiek“, ich táto skutočnosť poriadne vydesila. Poďme sa teda na ten znamienkový fenomén pozrieť.

…a takto by sme mohli pokračovať až donekonečna. Tak čo, už si sa pristihol, ako si pozeráš na ruky? Máš tam to znamienko alebo nie? Podeľ sa s nami o výsledok v našej ankete alebo fotkou v komentári pod týmto príspevkom na facebooku! 🙂 

Loading

Máš aj ty na ruke takéto znamienko?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
34
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 parádnych nostalgických animovaných seriálov, ktoré nás sprevádzali detstvom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME