Ženy sa podelili o nevhodné veci, ktoré muži robia a myslia si, že sú v poriadku

Lenže nie sú…

Zdroj: Atikh Bana / Unsplash

Americké filmy majú vo zvyku romantizovať veci, ktoré vlastne vôbec romantické nie sú. Napríklad, keď sa chlapík rozhodne zahrať sa na King Konga, vyšplhá sa na balkón svojej vyvolenej, zaklope na okno a začne jej vyznávať nehynúcu lásku. Na plátne sa mu cica vrhne okolo krku a za pár sekúnd ju už ohýna cez posteľ.

V realite by sa posr*la od strachu a zavolala by policajtov. Možno sú to práve tieto filmy, ktoré mužom vnukli ideu, že hranice neexistujú a že si k ženám, hoci aj cudzím, môžu dovoliť všetko. Ako inak by vznikli tieto príhody z Redditu?

Príhody žien, pri ktorých muži zašli priďaleko a mysleli si, že je to v poriadku. Lenže nebolo. Toto je teda niekoľko bizarných príkladov mužského správania, ktoré ženy nenávidia.

1. Keď sa ma opýta, či bývam sama. Pokiaľ je to kamarát, tak v tom nevidím problém, ale ak je to pomaly cudzí chlap, ktorého som práve stretla, tak ma to vie poriadne vydesiť.

2. Keď mi povie: „Kiežby som bol o pár rokov mladší.“ Mala som pätnásť a pokladník v otcovom obchode mi neustále prízvukoval, ako veľmi mu pripomínam jeho lásku z čias, keď slúžil vo Vietname. Premeriaval si ma od hlavy po päty chlipným pohľadom a básnil o tej žene, na ktorú sa údajne podobám.

3. Keď mi posielajú nahé fotky. Najprv ma to desilo, teraz ma to skôr už len nudí a vždy ich zo srandy prirovnávam k náhodným predmetom, napríklad k môjmu palcu.

4. Keď hodí sexuálnu narážku hneď do prvej správy. Nie, ďakujem.

Christopher Campbell / Unsplash (https://unsplash.com/photos/kFCdfLbu6zA)

5. Keď sa so mnou snaží rozprávať aj napriek tomu, že som mu dala dosť jasne najavo, že nemám záujem. Nedávno vedľa mňa v lietadle sedel chlapík, ktorý so mnou silou-mocou udržiaval konverzáciu, dokonca aj potom, čo som si dala slúchadlá. Trval na tom, že ma odprevadí na môj ďalší let, a vzdal to až v momente, keď som sa zabuchla na dámskom záchode a dlho nevychádzala von.

6. Keď kráčam po ulici a on ide pomaličky vedľa mňa v aute a snaží sa ma osloviť. Fakt to neznášam. To už radšej nech na mňa zapíska na ulici, ale sledovať ma v aute… to naozaj príde niekomu normálne? Ba čo viac, myslí si, že to zaberie?!

7. Keď ma nechce nechať odísť. Nedávno som bola s kamarátkou na diskotéke. Uprostred pesničky chcela ísť na záchod, tak ma chytila za ruku a začala ťahať smerom k nim. Zrazu ma chlapík, s ktorým sme doposiaľ ležérne tancovali, schmatol za druhú ruku a odmietal ma pustiť. Tak som tam stála natiahnutá ako Ježiš na kríži a fakt mi v tom dave nebolo všetko jedno.

8. Keď mi píšu správy ako „čau, zlatko“ v pracovnom kontexte. Kreslím na zákazky a pravidelne mi píšu chlapci podobné skvosty s tým, že chcú, aby som im niečo nakreslila. Pritom je to len lacný pokus, ako ma vytiahnuť von. Bude to znieť hnusne, ale ja nechcem teba. Chcem tvoje peniaze. Máš pre mňa zákazku? Super, sem s ňou. Ak nie, tak choď, prosím, kade-ľahšie.

Caleb George / Unsplash (https://unsplash.com/photos/AeZncpkqMVU)

9. Keď sa nenechá odbiť a namiesto toho mi povie: „Si rozkošná, keď sa hneváš.“

10. Keď mi dvestokrát napíše, ja dvestokrát nejavím žiaden záujem o nadviazanie tejto konverzácie a on sa potom urazí, keď ho verbálne odmietnem. Akože, prepáč, ale koledoval si si. Slušne som ti napísala, že nemám záujem. A čo ty na to? „Aj tak za to nestojíš, ty k*rva špinavá!“

11. Keď mi len tak z ničoho nič začne masírovať chrbát. Môj bývalý šéf to zvykol robiť – prišiel ku mne alebo k jednej z mojich kolegýň, počas rozhovoru nám položil ruky na plecia a začal nás masírovať. To bolo fakt cez čiaru.

12. Keď mi chytajú vlasy. Mám kučeravé vlasy a už mám naozaj plné zuby chlapov, ktorí si myslia, že je okej len tak mi chytiť prameň vlasov a natiahnuť ho smerom dole, akoby to bola nejaká poondiata pružina. A ešte majú drzosť naštvať sa, keď im človek povie, nech s tým láskavo prestanú.

Logan Weaver / Unsplash (https://unsplash.com/photos/QoZRUI6LdKw)

13. Keď mi kreslia nevhodné kresby. U mňa v práci mám prevažne mužský kolektív, na vyše dvadsať mužov sme tam len tri ženy. Milujem pečenie a často nosím svoje výtvory do práce. Koláče, torty, buchty, brownies… všetci to milujú a vždy si na tom pochutia. Ja sa rada obšmietam v kuchyni a som ešte radšej, keď niekomu chutí, takže to bola win-win situácia.

No potom mi jeden kolega začal kresliť nevhodné obrázky. Väčšinou Disney postavičky so sexuálnym podtónom, napríklad Minnie Mouse v podväzkoch. Tie kresby boli hrozné a celé to bolo nanajvýš trápne. Keď som sa ho snažila konfrontovať, povedal mi, že je to jeho vďaka za všetky tie dobroty, ktoré vypekám. Odvtedy pre kolegov nepečiem…

14. Keď pískajú, vrieskajú či trúbia z auta na ženy na ulici. V histórii ľudstva ešte žiaden vzťah nezačal tak, že by chlap na ženu vypiskoval na ulici a ona by si povedala: „No to je ale sexy, mala by som mu dať šancu.“ Tak prečo to ešte stále robia?!

15. Keď sa ma bez povolenia dotýkajú. Cez celé plece sa mi tiahne obrovské tetovanie. Muži mi bez chochmesu zvyknú posúvať ramienko na tričku, aby si ho vraj mohli lepšie prezrieť. Väčšinou sa to deje, keď čakám v obchode pri pokladni, a ježia sa mi z toho chlpy. Nepoznáme sa, tak sa ma, pre lásku božiu, prosím, nechytaj!

16. Keď pokračujú v balení aj po tom, čo im jasne a zreteľne oznámim, že mám priateľa.

Atikh Bana / Unsplash (https://unsplash.com/photos/FtBS0p23fcc)

Zdroj: SuperElectronicGray / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
93
Grr
Fuuj Fuuj
41
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
58
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelkyňa zobrazila disneyovské princezné v moderných šatách. Ich štýlovosť dostane aj teba


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME