Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©Shutterstock

Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy

To, že ho ľúbiš, ešte neznamená, že ťa nevytáča.

To, že niekoho ľúbiš ako koňa, automaticky neznamená, že budeš prehliadať a veselo ignorovať všetky jeho chyby. Pri väčšine sa o to pokúsiš, no vždy sa nájdu také, ktoré ťa budú zas a znova dovádzať do šialenstva. Tieto ženy z Redditu vedia, aká to je pravda.

Na sociálnej sieti sa podelili o neduhy svojich partnerov, kvôli ktorým si na začiatku vzťahu mali sto chutí vyšklbať všetky vlasy, a povieme ti tajomstvo. Miestami to nie je inak ani teraz.

1. Nedokáže dopozerať žiaden film. Ledva skončia úvodné titulky, už je znudený a chce robiť niečo iné.

2. Chodiť do smetiakov s jedným vrecom odpadkov mu príde ako plytvanie časom aj energiou. Preto ich musíme naškrečkovať aspoň tri, ideálne štyri. Potom ich vynesie všetky naraz.

3. Ľúbim ho, ale objektívne musím skonštatovať, že čo sa módy týka, ten chlap nemá absolútne žiaden vkus. Nikdy nechodí špinavý ani dotrhaný, to nie, no keby som ho nepoznala, tak by som si myslela, že mu vytopilo byt a on sa musí dočasne obliekať zo skrine svojho otca. Je to mladý chlap a tieto pračudesné kreácie mu vôbec nepristanú.

4. Zo všetkého, čo je, si polovicu odkrojí, vloží ju do dózy a šupne do chladničky. Či už je to syr, šunka alebo poondiaty keksík, podchvíľou otvorím chladničku a čaká ma tam polka niečoho. Najprv sa mi z toho ježili chlpy, ale teraz je to milé. Otvorím chladničku a presne viem, že v nej nedávno bol.

Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy
Shutterstock

5. Pravidelne sa uprostred noci zo spánku prevalí na druhú stranu. Žiadna dráma, čo? Lenže na tej strane spím ja, on sa mi zvalí rovno na chrbát a takmer ma znesie zo sveta.

6. Darčeky ho stresujú. Neznáša ich dostávať a ešte väčšmi ich neznáša dávať. Máme spoločné financie, takže sme si stanovili rozpočet a pred každým sviatkom si z neho sama kúpim niečo, čo mi urobí radosť. Okrem tejto drobnosti je to ideálny chlap, takže nemám problém prižmúriť očko a tváriť sa prekvapene, keď mi to dá.

Žitný ostrov, Slovensko, termálne vody

Mohlo by ťa zaujímať:

Aj na Slovensku sa môžeš cítiť ako v rozprávke. Tieto jedinečné miesta doprajú relax tvojmu telu i duši

7. Chrápanie. Pílenie dreva je oproti tomu detská uspávanka. Keď sme spolu začali bývať, neuveriteľne ma vytočilo, že sa vo vlastnom byte musím zdekovať z vlastnej spálne a ísť si ľahnúť na gauč, lebo chrápe ako zadrhnutý motor na traktore. Časom som začala akceptovať, že musíme spávať oddelene, ale ten prvý raz ma dojal.

8. Keď je chorý, mení sa na monštrum. Chápem, zlatko, máš soplík, ale to neznamená, že všetci v rádiuse siedmich kilometrov musia mať nah*vno náladu. Teraz to už neriešim – viem, že keď struhne niečo nepríjemné, tak to tak nemyslí, no kedysi boli tieto jeho nálady pôvodom mnohých zbytočných hádok.

Ženy prezradili, čo im na ich polovičkách spočiatku liezlo na nervy
Shutterstock

9. Keď pracuje z domu, minimálne raz za hodinu má potrebu prísť a oznámiť mi nejakú – pre môj a celkovo náš život úplne nepodstatnú – informáciu. Ja rozumiem, že sa mu nechce pracovať, ale ja už neviem, čo mu mám na to odpovedať.

10. Je maniak na poriadok a každý tanier, čo sa zašpiní, sa musí hneď aj umyť. Koľkokrát mi ho vychmatne spred nosa, keď ešte nemám dojedené, a začne ho pucovať. Prípadne – a to naozaj zbožňujem – stojí nado mnou, kým nedožujem posledné sústo, a už ho berie preč. Teraz už som zvyknutá, ale keď to spravil prvý raz, mala som chuť ho fyzicky atakovať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.