Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk
Zdroj: ©Shutterstock

Ženy sa podelili o príhody s mužmi, z ktorých priam sálalo nízke sebavedomie

"Nedovolil mi vídať sa so žiadnymi kamarátkami, pokiaľ som ho nezobrala so sebou."

Nie vždy sa nízke sebavedomie prejavuje utiahnutosťou. Vo väčšine prípadov je to presne naopak a príbehy týchto žien sú toho jasným dôkazom. Na Reddite sa podelili o svoje skúsenosti s mužmi, ktorí sa na nich rozhodli vybíjať svoje komplexy, a pri niektorých z nich si budeš reálne klopkať prstom o čelo. Tak čo, ideme na to?

1. Môj ex sa raz vytočil v obchode s domácimi potrebami, lebo som si chcela kúpiť sviečku s vôňou mužského parfumu. Vraj je to, akoby som ho podviedla, lebo tá sviečka „vonia ako muž“. Myslel to smrteľne vážne.

2. Poslal ma do čerta, lebo som pred vzťahom spala s viacerými ľuďmi ako on (pritom som mu nikdy nepovedala, koľko ich skutočne bolo). Bol v tom, že on je muž, a teda on má výsostné právo mať na konte viac intímnych partnerov ako ja. O pol roka ma chcel naspäť. Vraj sa medzičasom vyspal s niekoľkými ženami, takže už sme si kvit.

3. Vydala som sa veľmi mladá, mala som len devätnásť, a krátko po svadbe mojej mame diagnostikovali smrteľnú chorobu. Malo to rýchly spád. Chalan mal tie gule vyčítať mi, že som si namiesto neho vybrala svoju mamu a trávila s ňou viac času ako s ním.

4. Keď som mala dvadsať, pár mesiacov som chodila s chalanom, s ktorým sme boli rovnako vysokí. Raz ma pozval na jeho firemnú halloweensku párty. Obula som si opätky a vôbec som tomu nevenovala pozornosť, až dokiaľ sme sa nestretli na mieste a on mi nepovedal, že sa mám ísť prezuť, lebo ho strápňujem. Nešla som. Nemala som náhradné topánky (pochopiteľne) a jeho firma bola hodinu jazdy autom od môjho domu. Celý večer so mnou neprehovoril ani slovo.

Shutterstock

5. Chodili sme spolu asi mesiac. Pracovali sme v podobných odvetviach – ja som záchranárka, on policajt. Jedného dňa sme mali ísť na rande, ale ja som dostala neskutočnú migrénu a celé som to zrušila. Kolega v práci – lekár – mi doniesol domov lieky. Pár sekúnd po jeho odchode som dostala správu, v ktorej sa ma pýtal, čo za chlapa to odchádza z môjho bytu. Neverila som vlastným očiam. Vysvitlo, že celý ten čas sedel pred mojou bytovkou, len aby sa uistil, že ho neklamem a nepodvádzam s niekým iným.

6. Nakreslila som bývalému frajerovi na servítku kvietok. Keď som mu to podala, povedal mi: „Keď robíš takéto veci, pripadám si oproti tebe neskutočne maličký.“ Čo to vôbec znamená?!

Zložitý svet používateľov smart zariadení. Sú tieto situácie známe aj tebe?

Odporúčame prečítať:

Zložitý svet používateľov smart zariadení. Sú tieto situácie známe aj tebe?

7. Jeden čas som pracovala ako čašníčka a na tento pár asi nikdy nezabudnem. Starší muž so staršou ženou si sadli za stôl a objednali si martini. Doniesla som im martini a toho chlapa takmer vykotilo zo stoličky, pretože som sa opovážila spraviť mu martini do pohára na martini. „Toto som si neobjednal!“ vrieskal po mne ako zmyslov zbavený. „Okamžite mi to prineste v nejakom mužnejšom pohári!“

8. Chalan sa mi celý náš vzťah vysmieval, že mám faldíky na bruchu, ale o tom potom. Asi dva roky po rozchode sme sa stretli zas (dlhoval mi peniaze) a na otázku, ako sa mám, som sa mu spokojne pochválila novou prácou. A on? „Aj tak ťa zobrali len preto, že si žena.“

Shutterstock

9. Môj vtedajší frajer mi raz opisoval, ako hlboko ho zranilo (to citujem), keď zistil, že jeho bývalá frajerka pred ich vzťahom preferovala aférky na jednu noc. Vraj sa s ňou kvôli tomu rozišiel. „Ako by som jej mohol po takomto odhalení ešte veriť?“

10. Začal sa rozčuľovať, keď som spomenula, že by som chcela ísť na doktorandské štúdium, lebo „neznesie, aby mala jeho frajerka vyššie vzdelanie ako on“. Kretén.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.