Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla
Zdroj: ©Shutterstock

Ženy sa podelili o situácie, keď ich muži úplne prehliadali len preto, že sú ženy

Čo by už len žena mohla vedieť o kupovaní auta, však?

Žena je len žena. Nevie vymeniť pneumatiku, nevie zmontovať stoličku, vlastne ani nevie, ako vyzerá kladivo. Do kuchyne s ňou. Zhruba takto o nežnom pohlaví zmýšľajú muži, o ktorých bude dnes reč.

Pod virálnym tweetom slečny, ktorá na sociálnej sieti vystupuje ako @kristabellerina, sa totiž ženy podelili o momenty, keď s nimi mali tú česť, a my sme tie „najlepšie“ povyberali do tohto článku. Poďme si ich teda prečítať.

1. S frajerom sme kupovali auto. Predavač sa rozprával iba s ním a tak okato ma ignoroval, až som to nevydržala a povedala mu: „Ja za to auto platím, tak by som ocenila, keby ste sa bavili so mnou.“ Nič. Nula bodov. A frajer sa ma vôbec nezastal. Auto som napokon kúpila inde a z neho je už bývalý.

2. Bol u mňa človek z poisťovne a všimol si, že mám na poličkách malé modely lietadiel. „Šťastná to žena, ktorá má za muža pilota,“ povedal. Ehm, ja som ten pilot.

3. V servise mi menili alternátor na mojom miniatúrnom Nissane Micra. Keď mi opravár odovzdával auto, neodpustil si uštipačnú poznámku: „Mám vám to ísť vyparkovať? Je to tam trochu natesno.“ Pozerám na svoje auto, tri metre od neho nič nestojí. Len som prekrútila očami a odpovedala: „Ak máte pocit, že toto je natesno, tak by ste nemali šoférovať, a už vôbec nie pracovať s autami.“

4. Zamlada som predávala autá v Porsche. Každá žena, čo prišla k nám do showroomu, skončila u mňa, lebo mužskí kolegovia na ne „nechceli mrhať čas“. Každá jedna so mnou uzavrela obchod. Žiadna žena nenakráča sama do predajne Porsche, pokiaľ nie je na 100 percent rozhodnutá, že si chce jedno kúpiť. Dobre pre mňa, že im to nikdy nedošlo.

5. S manželom sme si chceli kúpiť Jeep. Predajca bol náš známy a všetko išlo v pohode, až dokiaľ sme nechceli podpísať zmluvu a neprebral to zamestnanec číslo dva. Kompletne ma ignoroval, a keď som sa konečne rozhodla niečo povedať, otrávene povedal môjmu mužovi: „To ste ju nenaučili nepchať nos tam, kde nepatrí?“ Odišli sme.

Shutterstock

6. Ešte dávno v 60. rokoch išla moja babka do hudobnín a všetci mladí predavači ju úplne ignorovali. Napokon vyšiel zozadu starší pán, všimol si, že jej nikto nevenuje pozornosť, a išiel sa jej opýtať, či nepotrebuje pomôcť. Kúpila štyri klavíry. Pán z toho dostal celkom slušný podiel.

7. „Kedy sa vráti domov váš manžel? Vysvetlím to jemu.“ To boli posledné slová, ktoré mi povedal šéf stavebnej firmy pred tým, ako som ho vyrazila von a rozhodla sa dať svoje tisíce niekomu, kto sa ku mne nebude správať ako k idiotovi.

Odporúčame prečítať:

Hollywood smúti, táto hviezda prehrala boj s rakovinou. Stojí za úspešnými filmami Titanic a Avatar

8. Dcéra je automechanička. Išla si dať vymeniť olej a chlapík predpokladal, že nemá o autách ani páru. Vrátil sa späť s nejakým dielom v ruke a hovorí jej: „Toto nevyzerá dobre. Bude to treba vymeniť.“ Pozrela sa naňho, potom na diel, ktorému nič nebolo, a vraví mu naspäť: „Ten diel je úplne v poriadku. Vráťte ho, láskavo, naspäť.“

9. Opravár chcel silou mocou hovoriť s mojím manželom, tak som ho poslala kadeľahšie. Po prvé, je to môj dom. Po druhé, ja budem platiť za opravu. A po tretie, ani nie som vydatá.

10. Päť rokov dozadu som stavala dom. Každý jeden chlap, s ktorým som prišla do kontaktu, sa ku mne choval ako k sekretárke niekoho, kto to tu bude vlastniť. Ignorovali všetky moje rady, vrátane tej, ako správne vycúvať z mojej príjazdovej cesty. Štrnásť z nich na rôznych autách ostalo visieť na kraji cesty a museli ich prísť odtiahnuť.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.