Ženy sa podelili o „trápne“ baliace ťahy mužov, ktoré na ne naozaj fungovali

„Pochválil mi topánky a opýtal sa, kde som ich kúpila. Boli sme na bowlingu.“

Zdroj: Shutterstock

Poznáš to. Chalan sa ťa opýta, či to nebolelo, keď si spadla z neba, a tebe sa rovno nožík vo vrecku otvára. Naozaj si nevieš predstaviť, že by to mohlo na nejakú zabrať, no tento článok je jasným dôkazom toho, že aj z totálneho klišé sa môže stať baliaca hláška storočia, ak ju použije ten správny človek. Ženy na Reddite sa totiž podelili o absurdné baliace ťahy mužov, ktoré na nich nejakou záhadou zabrali… a takto to dopadlo.

1. Pochválil mi topánky a opýtal sa, kde som ich kúpila. Boli sme na bowlingu.

2. Som z Británie a pricestovala som do Štátov na dočasné pracovné víza. Jedna sezóna v lyžiarskom rezorte, slušne si zarobím a pôjdem domov, hovorila som si. Raz večer som robila na bare, keď zrazu prišla partička snowboardistov a začali sme sa spolu baviť. Prišla reč na to, že som tu len na jednu sezónu, a jeden z chlapíkov zo srandy povedal: „Vezmem si ťa za ženu, aby si nemusela ísť domov, ale najprv so mnou musíš ísť na rande.“ Práve sme oslávili naše 13. výročie.

3. „Ahoj, nechceš ich so mnou hádzať na môjho kamoša?“ 16-ročný chalan na letnom tábore, v ruke držal krabicu plnú pomarančov. Tiež som mala 16 a bolo to to najromantickejšie, čo mi kto kedy navrhol.

4. Mala som frajera, ktorý bol dosť na športy a bojové umenie, tak som ho raz poprosila, či by mi neukázal nejaké chmaty. Podkopol mi nohy, chytil ma do náručia a pobozkal. Ako z filmu, bolo to brutálne zvodné.

Shutterstock

5. Bola som na služobke v inom meste a dostala som príšernú migrénu. Celý deň som sa ledva hýbala, až prišiel večer a ja som už naozaj potrebovala nejaké jedlo, no jazdu taxíkom by som asi neprežila. On bol jediný, koho som tam poznala, tak som mu napísala a spýtala sa, či nepozná nejaké miesto, kam by som sa o takomto čase mohla ísť najesť peši. Sadol do auta, uprostred noci išiel polhodinu krížom cez celé mesto, len aby ma peši odprevadil do nonstop reštaurácie a kúpil mi večeru. Som s ním už jedenásť rokov a neľutujem ani sekundu.

6. Začal flirtovať s mojím psom.

7. Povedal mi, že má pre mňa hádanku. Potom chytil moju ruku do svojej, prešiel prstom krížom cez dlaň a hovorí: „Toto je rieka. Príliš široká, aby si ju preskočila, príliš hlboká, aby si ju prešla, príliš divoká, aby si ju preplávala. Ako sa cez ňu dostaneš?“ Po polhodine hádania som sa vzdala a spýtala sa, aká je odpoveď. „Čo ja viem?“ povedal. „Len som ťa chcel držať za ruku.“

8. Mali sme 15 a on ma pozval do kina. Ešte ani neskončili úvodné reklamy, dal mi ruku okolo pliec a hovorí: „Ak s tebou mám flirtovať, mal by som začať čím skôr, nie?“ Úprimne, nemal sa kam ponáhľať… veď je to už 23 rokov a stále sme spolu.

Shutterstock

9. S partičkou kamošov sme sa viezli z párty. Vysádzali sme jedného z nich, ja som vystúpila z auta, že sa trochu ponaťahujem, pozriem na nebo a decentne pripito hovorím: „Wau, dnes je krásne nebo. Vidno strašne veľa hviezd.“ Na to sa jeden z kamošov vyklonil z auta a hovorí: „Už len mať niekoho, s kým sa na ne pozerať.“ Nebudem klamať, na takéto klišé hlášky strašne idem. Asi preto teraz v júni oslávime 12. výročie.

10. Boli sme na halloweenskej party. „Tuším si mi padla do oka,“ hovorí chalanisko… a potom mi podal želatínové oko.

11. Môj prvý frajer prišiel do obchodu, v ktorom som pracovala, a na rovinu mi povedal, že ma videl cez okno, bežal domov osprchovať sa a obliecť si niečo poriadne, aby ma mohol ísť osloviť a pozvať na rande. Bolo to neskutočné milé, tak ako by som mohla odmietnuť?

12. Kúpil mi knihu, ktorú som hľadala po celom kníhkupectve.

Shutterstock

13. Stretli sme sa na halloweenskej party. Keď som odchádzala, odprevadil ma do miestnosti s kabátmi, ktorá bola zhodou okolností aj herňa pre najmenšie deti, podal mi do ruky balenie voskoviek a pýta sa ma: „Ktorou farbou by si mi chcela napísať svoje číslo?“ Zobrala som si ho. Dvadsať rokov dozadu.

14. „Páči sa mi, že nemáš fúzy.“ Musím uznať, môj manžel nikdy nebol macher v dávaní komplimentov, ale asi mu to pridávalo na šarme.

15. Prvý deň na strednej. Príde ku mne spolužiak a pýta sa, či si môže požičať môj diár, vraj si nestihol zapísať rozvrh. Podala som mu ho, on sa prelistoval na stranu s kontaktmi a zapísal tam svoje meno a telefónne číslo. Už to bolo dávno a stále je to najlepšia baliaca technika, s akou som sa stretla.

16. Opýtal sa ma, aká je moja obľúbená postavička z Lego Star Wars… ale potom to o dve minúty neskôr totálne posr*l, keď sa ma pokúsil pobozkať. Chlapci v škôlke fakt nemajú úroveň.

Shutterstock

Zdroj: hungary70 / Reddit 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
41
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
62
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 netradičných otázok, na ktoré si chcel vždy poznať odpoveď


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME