Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 27.11.2022
sk
Milan
cz
Xenie

Poznáš to. Chalan sa ťa opýta, či to nebolelo, keď si spadla z neba, a tebe sa rovno nožík vo vrecku otvára. Naozaj si nevieš predstaviť, že by to mohlo na nejakú zabrať, no tento článok je jasným dôkazom toho, že aj z totálneho klišé sa môže stať baliaca hláška storočia, ak ju použije ten správny človek. Ženy na Reddite sa totiž podelili o absurdné baliace ťahy mužov, ktoré na nich nejakou záhadou zabrali… a takto to dopadlo.

1. Pochválil mi topánky a opýtal sa, kde som ich kúpila. Boli sme na bowlingu.

2. Som z Británie a pricestovala som do Štátov na dočasné pracovné víza. Jedna sezóna v lyžiarskom rezorte, slušne si zarobím a pôjdem domov, hovorila som si. Raz večer som robila na bare, keď zrazu prišla partička snowboardistov a začali sme sa spolu baviť. Prišla reč na to, že som tu len na jednu sezónu, a jeden z chlapíkov zo srandy povedal: „Vezmem si ťa za ženu, aby si nemusela ísť domov, ale najprv so mnou musíš ísť na rande.“ Práve sme oslávili naše 13. výročie.

3. „Ahoj, nechceš ich so mnou hádzať na môjho kamoša?“ 16-ročný chalan na letnom tábore, v ruke držal krabicu plnú pomarančov. Tiež som mala 16 a bolo to to najromantickejšie, čo mi kto kedy navrhol.

4. Mala som frajera, ktorý bol dosť na športy a bojové umenie, tak som ho raz poprosila, či by mi neukázal nejaké chmaty. Podkopol mi nohy, chytil ma do náručia a pobozkal. Ako z filmu, bolo to brutálne zvodné.

Shutterstock

5. Bola som na služobke v inom meste a dostala som príšernú migrénu. Celý deň som sa ledva hýbala, až prišiel večer a ja som už naozaj potrebovala nejaké jedlo, no jazdu taxíkom by som asi neprežila. On bol jediný, koho som tam poznala, tak som mu napísala a spýtala sa, či nepozná nejaké miesto, kam by som sa o takomto čase mohla ísť najesť peši. Sadol do auta, uprostred noci išiel polhodinu krížom cez celé mesto, len aby ma peši odprevadil do nonstop reštaurácie a kúpil mi večeru. Som s ním už jedenásť rokov a neľutujem ani sekundu.

6. Začal flirtovať s mojím psom.

7. Povedal mi, že má pre mňa hádanku. Potom chytil moju ruku do svojej, prešiel prstom krížom cez dlaň a hovorí: „Toto je rieka. Príliš široká, aby si ju preskočila, príliš hlboká, aby si ju prešla, príliš divoká, aby si ju preplávala. Ako sa cez ňu dostaneš?“ Po polhodine hádania som sa vzdala a spýtala sa, aká je odpoveď. „Čo ja viem?“ povedal. „Len som ťa chcel držať za ruku.“

8. Mali sme 15 a on ma pozval do kina. Ešte ani neskončili úvodné reklamy, dal mi ruku okolo pliec a hovorí: „Ak s tebou mám flirtovať, mal by som začať čím skôr, nie?“ Úprimne, nemal sa kam ponáhľať… veď je to už 23 rokov a stále sme spolu.

Shutterstock

9. S partičkou kamošov sme sa viezli z párty. Vysádzali sme jedného z nich, ja som vystúpila z auta, že sa trochu ponaťahujem, pozriem na nebo a decentne pripito hovorím: „Wau, dnes je krásne nebo. Vidno strašne veľa hviezd.“ Na to sa jeden z kamošov vyklonil z auta a hovorí: „Už len mať niekoho, s kým sa na ne pozerať.“ Nebudem klamať, na takéto klišé hlášky strašne idem. Asi preto teraz v júni oslávime 12. výročie.

10. Boli sme na halloweenskej party. „Tuším si mi padla do oka,“ hovorí chalanisko… a potom mi podal želatínové oko.

11. Môj prvý frajer prišiel do obchodu, v ktorom som pracovala, a na rovinu mi povedal, že ma videl cez okno, bežal domov osprchovať sa a obliecť si niečo poriadne, aby ma mohol ísť osloviť a pozvať na rande. Bolo to neskutočné milé, tak ako by som mohla odmietnuť?

12. Kúpil mi knihu, ktorú som hľadala po celom kníhkupectve.

Shutterstock

13. Stretli sme sa na halloweenskej party. Keď som odchádzala, odprevadil ma do miestnosti s kabátmi, ktorá bola zhodou okolností aj herňa pre najmenšie deti, podal mi do ruky balenie voskoviek a pýta sa ma: „Ktorou farbou by si mi chcela napísať svoje číslo?“ Zobrala som si ho. Dvadsať rokov dozadu.

14. „Páči sa mi, že nemáš fúzy.“ Musím uznať, môj manžel nikdy nebol macher v dávaní komplimentov, ale asi mu to pridávalo na šarme.

15. Prvý deň na strednej. Príde ku mne spolužiak a pýta sa, či si môže požičať môj diár, vraj si nestihol zapísať rozvrh. Podala som mu ho, on sa prelistoval na stranu s kontaktmi a zapísal tam svoje meno a telefónne číslo. Už to bolo dávno a stále je to najlepšia baliaca technika, s akou som sa stretla.

16. Opýtal sa ma, aká je moja obľúbená postavička z Lego Star Wars… ale potom to o dve minúty neskôr totálne posr*l, keď sa ma pokúsil pobozkať. Chlapci v škôlke fakt nemajú úroveň.

Shutterstock

Zdroj: hungary70 / Reddit 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť