Ženy sa priznali ku nepekným klamstvám, ktorými zavádzajú v posteli

Najčastejšie ženské klamstvá z tej najintímnejšej sféry života. Mnohé už určite poznáš, ale zaručene ťa niečo z toho aj prekvapí…

Už by si chlapi mohli zvyknúť, že nie všetko, čo žena povie, je aj pravda. Prečo teda ženy klamú v posteli? Existujú len dve varianty. Buď je to hanblivka alebo je to psychicky narušená osoba, ktorá práve rozohrala nejakú úbohú hru. No najčastejšie je úbohý ten dotyčný muž a žena nechce raniť jeho city. Predsa len, muž by mal v posteli vedieť, čo a ako a keď sa to nezhoduje s očakávaním partnerky je veľmi ťažké vôbec konverzovať na túto tému. Každá žena je tak trošku herečka. A aj v posteli.

1. Predstieraný orgazmus

Muži nie sú až takí drsní ako sa o nich hovorí. Aj ich by zranilo vedomie, že nedokážu priviesť svoju partnerku k orgazmu. Možno raz, dvakrát by to snáď aj nejaký z nich prežil, ale pravidelne neuspokojiť ženu tak, že jej v hlave vybuchne súkromný ohňostroj, je pre chlapov veľmi frustrujúce. A čím viac sa snažia, tým je to horšie. No na obhajobu musíme uznať, že niektoré ženy sa dokážu urobiť len s fľašou vína a zbíjačkou medzi nohami.

2. Predstierané vzdychy

Po vzore pornoherečiek sa asi ustálilo, že čím viac žena vzdychá, tým je mužov orgazmus bližší. Lepšie ako byť ticho a tváriť sa nezaujato, nie? Nehovoriac o orálnom sexe, ktorý je veľmi často sprevádzaný falošnými vzdychmi a predstavou toho, ako ti žena rozbíja o hlavu prvú vec, čo má po ruke. Lebo presne na to myslí. Čo to dočerta stváraš! Žiadne ventilátorové pohyby, či kreslenie abecedy jazykom a ani gynekologické pátranie v jej útrobách, žiadnu ženu k orgazmu nepriviedlo.

3. Ženská duša, dobrá duša…

RichardFoster/flickr.com (https://www.flickr.com/photos/[email protected]/8550838313)

4. Výhovorky prečo nie

Ak sa žene jednoducho nechce, vyhovorí sa na menštruáciu, lebo si asi myslí, že muž nevie počítať alebo na rôzne bolesti. Najobľúbenejšia je bolesť hlavy. Avšak pozor milé dámy, práve sex pomáha odstraňovať takéto boľačky. Len tie fejkové nie. Takže toto vám viac už neprejde. Najideálnejšie je sa tváriť, že už ste dávno v ríši snov, pretože presviedčať nadržaného chlapa o tom, aká ste strašne unavená a či by sa chcel ukájať nad mŕtvolou, keďže sa teraz na nič nezmôžete, je ako hádzať hrach o stenu. Bez efektu. On verí vo vaše vzkriesenie do poslednej sekundy.

5. Viem sa vyhovoriť, level expert

C_Scott/pixabay.com (https://pixabay.com/p-2197947/?no_redirect)

6. Telesné vône

Nejednej žene práve nesadol telesný pach jej milenca. Žiaľ ani parfém a ani hodinové drhnutie niekedy nepomôže. Chémia nepustí a je vysoko pravdepodobné, že sa dvaja ľudia pri sexe aj spotia. No ukončiť to uprostred s tým, že je žene z neho na zvracanie, to by už chlap nerozdýchal. Preto sa žena elegantne vyhovorí na alkohol alebo sa naučí dýchať ústami. Ani taký orálny sex pre ženu nie je veľkým lákadlom, ak si práve nevyšiel zo sprchy a ak nevieš odolať a rád by si to ukončil v jej ústach, vždy si pýtaj povolenie. Ženy vedia predstierať všeličo, ale dáviaci reflex si robí, čo chce. 

7. Každý trapas treba dokonale zamaskovať

stockpik/pixabay.com (https://pixabay.com/p-731890/?no_redirect)

8. Plyny

Keďže to tam dole obrábaš ako taký záhradkár, nečudo, že sa veci dajú do pohybu. Proste to na ženu prišlo a potrebuje vypustiť nejaký ten omamný plyn. Buď to zvalí na vagínu, avšak do sekundy sa treba presunúť z gauča na posteľ alebo jednoducho utečie do kúpeľne s akoukoľvek výhovorkou, trebárs že si jej dal lakťom do nosa, len aby si to nepočul. No čo už, stáva sa.

9. A iné tekutiny

StockSnap/pixabay.com (https://pixabay.com/p-2588172/?no_redirect)

10. Spoločná budúcnosť

Často sa v návale všakovakých emócií a nejakého toho alkoholu súhlasí aj s totálnou kravinou. Napríklad ako – urobme si dieťa, hneď teraz! Čo je horšie? Klamať chlapovi, že žena berie tabletky, za účelom otehotnenia. A potom to uhrať na to, že ani antikoncepcia nie je 100% účinná, je choré a úbohé. Existuje však ešte jedna vec. Ženy z nepochopiteľného dôvodu ostávajú v nefunkčných vzťahoch, možno zo strachu, že už si nikoho nenájdu alebo majú len finančné obavy. Ťažko povedať, čo ich núti k tomu, predstavovať si sex s niekým iným, namiesto toho, aby vzťah ukončili a toho druhého našli (snáď to nie je Channing Tatum).

11. Na toto sa nedá len tak oponovať, iba ak máš pod bytom lekáreň

sasint/pixabay.com (https://pixabay.com/p-1822413/?no_redirect)

12. Lepšia lož ako krutá pravda?

Nielen muži si radi užijú jednorázovky. Aj keď ženy s tým všeobecne majú problém, pretože pri sexe rady prežívajú aj nejaké tie emócie a najlepšie lásku, ale stále sa nájde nejaká žena, ktorá si nastaví budík na štvrtú ráno, len aby ťa vyhnala s tým, že ide do práce a bolo to super. A hádaj čo – vráti sa pekne naspäť do postele a bude dúfať, že sa už viac neozveš.

13. Ten správny čas na uvedomenie si priorít

KatieSalerno/pexels.com (https://www.pexels.com/photo/love-people-kissing-romance-18397/)

14. Reči na zdvihnutie ega

Nie, to vôbec nevadí, že sa ani za hodinu nevieš urobiť, necítim sa týmto pádom vôbec neatraktívne a nespokojne. Nič sa nestalo. To sa stáva. Alebo naopak. Bol si skvelý. Bol to najlepší sex v mojom živote. Ešte nikto ma tak nepretiahol ako ty. V živote som nevidela krajší penis. Si úžasný milenec. Takéto reči budú spôsobené asi tým, že žena proste nevie byť ticho a vždy má potrebu niečo okomentovať. Ani jedno, ani druhé nie je vhodné, iba ak má práve chvíľku úprimnosti a myslí to ozaj vážne. Malá rada pre pánov. Pozerajte sa žene do očí. Tam uvidíte to obrovské sklamanie alebo ešte vystreľujúce konfety z viacnásobného orgazmu.

15. Láska prekoná každú prekážku

freegreatpicture.com (http://maxpixel.freegreatpicture.com/Family-Unhappy-Sex-Lover-Adult-Bedroom-Jealousy-1822498)

Titulná fotka: Tookapic/pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
172
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
H&M čelí kvôli rasistickému nápisu na černoškovej mikine obrovskej kritike

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME