Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Ženy si prenajímajú modelku z magazínu Playboy, aby zistili, či ich partner podvádza

Ak sa chlapec nechytí, modelka peniaze vráti.


Dôvera by mala byť základom každého zdravého vzťahu a akonáhle ťa prepadne potreba hrať sa na stopárskeho psa, hrabať sa mu vo veciach a zachádzať do extrémov, len aby si zistila, že po nociach neobrába inú, vieš, že je čas vážne sa porozprávať. No píše sa 21. storočie. Komunikácia je veľmi „old-schoolová“ záležitosť a ako píše portál Daily Star, veľa fanúšičiek dnes už nemá.

Čo teda robiť, ak máš podozrenie, že ťa frajer podvádza, no otvorená debata neprichádza do úvahy? Je to jednoduché. Najmi si atraktívnu modelku z magazínu Playboy, zacvakaj jej 1700 eur a nechaj ju pomotať tvojmu drahému hlavu. Chytí sa? Nepríjemné. Pošle ju, kade ľahšie? Peniaze ti vráti.

Známa tvár z pánskeho magazínu si rozbehla netradičný biznis

Carolina Lekker je modelka žijúca v Barcelone, ktorá nedávno okupovala titulku pánskeho magazínu Playboy Africa. Teraz podniká v netradičnom odvetví. Z peknej tváričky a atraktívneho tela sa rozhodla vyťažiť maximum a za „symbolický“ poplatok ich ponúka na prenájom všetkým ženám, ktoré si nie sú isté, či ich milovaná polovička náhodou neťahá za nos.

„Najprv im napíšem na Instagrame a čakám, či odpíšu,“ hovorí Carolina pre Daily Star. „Iniciujem konverzáciu, až dokiaľ sa to celé nezvrtne nevhodným smerom. Ak sa chce so mnou stretnúť, peniaze si nechám. Je jasné, že testom neprešiel. No ak ním prejde, peniaze vrátim.“

Zaujímavú službu modelka neponúka dlho, aj napriek tomu sa jej na nej podarilo zarobiť už takmer 9-tisíc eur. Tieto peniaze chce investovať do seba. „Získané prostriedky využijem na kozmetické úpravy,“ priznáva. Ako sama hovorí, jej cieľom je mať „najdrahšie telo na Instagrame“. Momentálne má okrem štyroch operácií nosa za sebou aj liposukciu a mnohé ďalšie zákroky, za ktoré suma summarum zaplatila už viac ako 100-tisíc eur.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť