Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

O ženách chyrujú mnohé klamlivé povery, mimo iného aj tie, že nikdy nerobia prvý krok. Blbosť. Robia a robia ho pomerne často, len mužom sa akosi darí úspešne to prehliadať. Jasným dôkazom toho sú aj príbehy z Redditu, v ktorých sa ženy podelili o momenty, keď dávali veľmi jasne najavo svoj záujem. Z druhej strany však ostal nepochopený.

1. Hrali sme spoločenskú hru Life a on bol policajt. Pravidlá boli, že keď vytočím desiatku, má právo mi dať „pokutu za prekročenie rýchlosti“. Zhodou okolnosti som ju vytočila, a tak som sa rozhodla využiť svoju príležitosť. Rozopla som si blúzku, doslova mu strčila do ksichtu svoje polonahé prsia a zahlásila: „Pán policajt, ako by som z toho mohla vyviaznuť bez platenia?“ 

Totálne ma odbil s tým, že je policajt v službe a toto je absolútne neprípustné. Po niekoľkých ďalších stretnutiach a mnohých náznakoch z mojej strany som mu musela vyhláskovať, že by som si s ním rada zasúložila. Dnes sme spolu 6 rokov, ale keby to bolo na ňom, ostalo by len pri prsiach v ksichte.

2. Bol to spolužiak z intráku. Čo-to sme popili, dobre sme sa bavili, a keď už som mala chuť posunúť to ďalej, tvárila som sa, že chcem vidieť jeho izbu.

Hneď ako sme dorazili, som si vyzula topánky a roztiahla sa na jeho posteli so slovami: „Ty máš šialene pohodlnú posteľ. Tu by sa dali robiť veci.“ A on?! „Bývame na tom istom intráku. Ty máš presne takú istú posteľ.“ Odišla som desať minút nato, lebo to nikam neviedlo.

Shutterstock

3. Rozoberali sme kanoe. Mala som čo-to v sebe, tak som si neodpustila poznámku: „Ja som tiež ako kanoe. Vlhká vo vnútri a môžeš sa do mňa strčiť.“ Chalan sa na chvíľu zamyslel a potom vypotil: „Vieš, ono kanoe nie sú vo vnútri vôbec vlhké.“ Nakoniec sme spolu chodili dva roky, ale toto nebol práve najlepší štart.

4. Pochválil mi vlasy. Povedala som, že by určite vyzerali lepšie, keby v nich boli zaborené jeho prsty. Jeho výraz bol na nezaplatenie. „Ty… chceš, aby som ti nastajloval vlasy?!“ S chlapmi je to vážne ťažké.

5. S priateľom som vtedy chodila ešte len krátko. Boli sme uňho doma, ležali sme na posteli a pozerali film. Mal malú posteľ, klasickú jednolôžkovú, takže sme museli byť nacapení na sebe. Aj napriek tomu sa mi snažil dať priestor, lenže ja som oň nestála. Neustále som sa mechrila a snažila sa nenápadne dostať k nemu bližšie. On si zase myslel, že sa mechrím, lebo nemám dosť miesta a odťahoval sa stále ďalej.

Skončilo sa to tak, že si sadol na stoličku vedľa postele. Bolo to komické a ešte dnes sa na tom smejeme, keď si na to spomenieme. On si naozaj myslel, že zaberá príliš veľa miesta a nepochopil, že sa chcem k nemu pritúliť. Údajne si vraj nechal ruku položenú na posteli pre prípad, že by som ho chcela chytiť, ale to som zase nepochopila ja. Proste dvaja idioti.

Shutterstock

6. Po niekoľkohodinovom rozhovore na vrchole kopca, od západu slnka až do druhej ráno, po túlení sa pod jednou dekou, opieraní si hlavy o jeho plece, ódach o tom, že je fakt fešák, sa mi zmätene zadíval do očí a s malou dušičkou sa opýtal: „Počuj… ako zistíš, že sa páčiš dievčaťu?“ 

7. Stalo sa to pár týždňov dozadu a podotýkam, že spolu chodíme už zhruba tri roky. Vyzliekla som sa a nahá sa ležérne pohodila na pohovku v očakávaní, že sa ma môj drahý zhostí. H*vno. Keď ma uvidel, rozpačitým hlasom zahabkal: „Ty si nahá? To je… nečakané.“ Potom sa zasmial a odišiel si do kuchyne robiť jedlo. V tej chvíli vo mne niečo zakapalo.

8. Navrhla som chalanovi na festivale, nech sa so mnou ide osprchovať. Nechápal to. Stále opakoval, že je tam len jedna voľná sprcha a nechytil sa ani po tom, čo som prehlásila, že je nepochybne dostatočne veľká pre nás oboch. Napokon sa mi ho podarilo dotiahnuť k sprchám, no chlapec bol stále zmätený. Pustil ma prvú a celý čas stál chrbtom, aby ma nevidel.

9. Pár rokov dozadu som manželovi na Valentína poslala list, v ktorom, citujem, stálo „chcem ťa!“. Bola som pripravená, že len čo ho dostane, nabehne za mnou a oprie ma rovno na mieste. Ha. Ha. Ha. Pár hodín po tom, čo si ho prečítal, som si ho musela posadiť na sedačku a vysvetliť, čo som tým myslela. Pri tom komickom precitnutí a hlbokom „ahaaaaaa“ som nevedela, či sa smiať, alebo plakať.

Shutterstock

10. Prvé rande s mojím terajším priateľom. Išli sme na večeru, do baru a neskôr k nemu domov pozerať strašidelné filmy. Boli tri hodiny ráno, v tom čase sme boli spolu už asi osem hodín vkuse, neustále sa túlili a už nám obom padali viečka. Keď už naozaj hrozilo, že jeden z nás od únavy upadne do bezvedomia, pozrela som tomu trkvasovi hlboko do očí a opýtala sa: „Tak pobozkáš ma už konečne alebo nie?“ 

11. Na vysokoškolskej párty som odtiahla chlapca na záchody s tým, že mi niekde spadlo pero a neviem ho nájsť. Po pol hodine sme odtiaľ vyšli s tým, že sa mi strašne ospravedlňoval, lebo sme pero nenašli. Žiadne tam nebolo, ale po tom, ako sa ho úporne snažil pre mňa nájsť, mi bolo trápne to priznať.

12. Sťažovala som sa, že mi je chladno, tak mi dal deku. Snažila som sa zaflirtovať s tým, že je pod ňou miesto pre dvoch, no akosi nevydalo. „Mne nie je zima,“ odbil ma. Dnes sme už svoji a ešte stále mu to občas vyhodím na oči.

13. Priamo, bez omáčok, som mu povedala, že „chcem byť jeho“. On sa len zasmial a začal mi hovoriť náhodné fakty o nejakých vesmírnych telesách. Trošku ma to ranilo…

Shutterstock

Zdroj: Bholenaught / Reddit 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.