Ženy sa podelili o správy, ktoré oľutovali hneď, ako ich odoslali

Nie je nič horšie, ako poslať screenshot konverzácie niekomu, s kým tá konverzácia bola…

Zdroj: Daria Nepriakhina / Unsplash

Moderná doba so sebou prináša moderné problémy. Ľudia, žijúci stovky rokov pred nami, nemuseli riešiť, či odoslali správu tomu správnemu človeku. Skôr ich trápilo, či na svoj vek (štrnásť rokov alebo tak) splodili už dostatočné množstvo detí.

Lenže my nežijeme v tej dobe. Žijeme teraz, posielame správy iným ľuďom a takto to potom dopadá. O svoje nemilé zážitky sa ženy podelili na Reddite.

Shutterstock

1. S posielaním nevhodných správ ľuďom, ktorí ich rozhodne nemali vidieť, mám pomerne pestrú skúsenosť. Minule som si napríklad odfotila zadok v čipkovaných nohavičkách a s otázkou, či sa dnes zastaví, som fotku poslala… svojej nevlastnej sestre.

Tá to, našťastie, zobrala s humorom. Odpísala mi, že keď ju nabudúce budem chcieť pozvať na nákupy novej spodnej bielizne, môžem to urobiť normálne.

2. V ten deň som mala neskutočnú chuť na svojho muža, nevedela som sa dočkať, keď prídem z práce domov. Chcela som ho naštartovať už teraz nejakou provokatívnou správou, v ktorej napíšem, čo všetko s ním večer v posteli porobím. Lenže som ju namiesto jemu poslala do skupinového chatu. Nášho rodinného skupinového chatu, kde sú napríklad aj jeho rodičia…

Trapas ako sviňa. Keď mi prišla súkromná správa od muža, ktorý mi ozrejmil, čo som vyviedla, chcela som sa prepadnúť pod zem. Našťastie, mám pomerne tolerantných príbuzných, no na najbližšom spoločnom obede som sa im nevedela pozrieť do očí.

3. Bola som na druhom rande s jedným týpkom a na ďalší deň som sa ho cez správy pýtala hádam na každú drobnosť, ktorú deň predtým len tak prehodil. “Mal si dnes ten pokec so šéfom? Dal si si ten paradajkový šalát, na ktorý si mal tak veľmi chuť? A boli tie paradajky dosť zrelé? Viem, že si spomínal, že máš strach, že nebudú… Ešte stále plánuješ ísť v lete do Chorvátska?”

Musela som vyzerať ako psycho, akoby som počas celého stretnutia len memorovala každé jeho slovo. Niet divu, že si ma na dva týždne blokol. Potom ma odblokoval, odpísal, že šalát bol fajn, a zablokoval naspäť.

Shutterstock

4. Často posielam správy, ktoré ľutujem, najčastejšie v opitosti. Vtedy si pripadám byť hustý ako našľahané h*vno. Všetkým hovorím, čo si o nich myslím, tým najmenej vhodným spôsobom, a potom, keď vychladnem, ich zase spamujem ospravedlneniami.

5. Raz mi moja spolubývajúca poslala svoju zrkadlovú selfie (špinavé zrkadlo, fuj) len v nohavičkách s popisom: “Toto sú jediné tangáče, ktoré mám.” Očividne to chcela poslať frajerovi, no skončilo to u mňa.

Nebolo by to také hrozné, ale my dve sme sa neznášali a ona nevedela prekusnúť, ako sa predo mnou strápnila. Asi týždeň nepoužila spoločné priestory. Pre mňa výhoda, aspoň ma nikto nevyhadzoval z kúpeľne.

6. Mala som pokazený telefón. Vždy, keď som niekomu poslala obrázok, môj mobil vybral iný náhodný obrázok a poslal ho náhodnej osobe, ktorú som mala uloženú. Ruská ruleta vrcholiaca spoločenskou samovraždou. Musela som si kúpiť nový.

Shutterstock

7. Minulý týždeň potrebovala kolegyňa informácie o firemnom účte, tak som jej ich poslala. NA ZLÉ ČÍSLO. V podstate som nejakej cudzej osobe naservírovala všetky potrebné údaje na vybielenie účtu, na ktorom sú desiatky tisíc eur.

Myslím, že som v tej chvíli prekonala malý srdcový infarkt. Snažila som sa to číslo skontaktovať, ale márne. Už je to vyše týždňa a peniaze sú stále tam, tak dúfam, že to tak aj ostane…

8. Toto bola taká drobnosť, ale ja som ju, samozrejme, musela nafúknuť. Blížil sa koniec semestra, prebiehali posledné skúšky a ja som vedela, že chalanisko, do ktorého som bola platonicky zamilovaná, dostal toho najhoršieho profesora na najhorší možný predmet, aký sa len dal. Všetci v jeho triede sa báli, že vyletia.

Tak som mu poslala správu a popriala veľa šťastia. Lenže to by som nebola ja, keby som si každý svoj čin dvestokrát neanalyzovala v hlave…

Rovnako to bolo aj s tou správou. Dospela som k záveru, že príliš tlačím na pílu (lebo som mu popriala veľa šťastia, logické). Keď som ho uvidela v triede, pribehla som za ním a oznámila mu, že tá správa vlastne vôbec nepatrila jemu a poslala som ju omylom. “Och, škoda. A ja som sa tak potešil,” povedal a vyzeral byť celkom smutný. Som idiot. Fakt idiot.

9. Poslala som screenshot konverzácie s jedným chalanom naspäť tomu chalanovi, a nie kamoške, s ktorou som to chcela porozoberať do detailov. V tej chvíli som chcela ten mobil podpáliť a odsťahovať sa na opustený ostrov.

Shutterstock

10. Omylom som poslala správu o mojom šéfovi môjmu šéfovi, namiesto kolegyne. Sedeli sme v jednej zasadačke a šéf môjho šéfa nám čistil žalúdok za niečo, čo bolo už dávno vyriešené. “Prečo si neotvorí ústa? To ho nechá po nás jačať ako zmyslov zbaveného za niečo, čo sme už vyriešili?! Ako ho máme rešpektovať, keď si nechá takto sr*ť na hlavu?” chcela som sa jej opýtať.

Svoju chybu som si uvedomila hneď, ako som stlačila odoslať, a už nebolo cesty späť. Pípol mu telefón, pozrel sa naň, a potom na mňa. Očividne mu bolo ešte trápnejšie ako mne…

11. Raz som písala frajerovi, nech nezabudne kúpiť kondómy. Omylom som to odoslala otcovi. Snažila som sa to uhrať na to, že správa patrila kamošovi, ktorý ide na prvé rande, ale márne… nechal to tak, no určite mi neveril.

12. Cestovali sme na služobku – ja, šéf a dve ďalšie kolegyne. Po rokovaní sme išli večer do mesta na drink. Ja s kolegyňou sme sa po nejakom čase spakovali na hotel, lebo sme boli unavené, takže tá posledná kolegyňa ostala so šéfom sama.

Mala som s ňou byť na izbe, no keď som sa ráno zobudila, zistila som, že tam nie je. Napísala som jej správu, že len dúfam, že nechrápe u šéfa v posteli… a odoslala som to priamo jemu.

Bol to strašný trapas. Vysvitlo, že kolegyňa mala nejaké rodinné záležitosti a musela sa vrátiť domov. Šéf ma ubezpečil, že je na svojej izbe celkom sám. V ten deň som spoločné raňajky radšej oželela.

Shutterstock

13. Nie ja, ale môj dobrý kamarát. Poslal fotku nahého chlapa s MASÍVNYM penisom do skupinového chatu. Skupinového chatu združenia mladých katolíkov, s ktorými si každú sobotu číta z Biblie. On tú skupinu vedie.

14. Zálohujem si obrázky prostredníctvom Google fotiek. Raz som bola na dovolenke, veľa som sa fotila, a ako to už býva, Google z nich urobil takú milú video koláž aj s hudbou.

Tak sa mi páčila, že som ju hneď poposielala kamošom aj rodine… lenže som ju predtým mala asi dopozerať do konca. Všetky fotky boli fajn okrem tej poslednej – na tej som nahá, rozčapená na ležadle na terase nášho apartmánu a prstom ukazujem na svoje krivé opálenie. Našťastie to každý zobral s humorom.

15. Na zoznamke som stretla celkom fajn chalana, no nechcela som s ním hneď skočiť do postele. Mali sme niekoľko schôdzok, až sme sa raz dostali k tomu, že ma pozval k sebe. Vopred som mu vysvetlila, že nič nebude, a on povedal, že mu to nevadí, vraj len chce byť ešte chvíľu so mnou. Išli sme teda k nemu, rozprávali sa a ja som sporadicky odpisovala kamarátovi.

Zrazu mi poslal niečo vtipné a ja som mu chcela odpísať “po*eb ma” akože vo význame “no to ma po*eb, to snáď nie je možné!”. Namiesto kamaráta som to však poslala tomu chalanovi, s ktorým som bola práve v jednej miestnosti. Vysvetľovať, že to nebolo jemu, že nechcem, aby ma osúložil a že to vlastne bolo myslené úplne inak a nechcem, aby ma osúložil ani nikto iný, fakt stálo za to.

Oh No GIF by The Maury Show - Find & Share on GIPHY

Zdroj: Prettymuchnah / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
22
Uups
Haha Haha
311
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 nezbedných mačiek, ktoré svojim majiteľom prácu z domu vôbec neuľahčujú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME