Žeriavnik si vystrelil z opaľujúceho sa človeka, ktorému naschvál tienil

Kto by neurobil to isté, keby mohol?

Zdroj: Shutterstock

Pomaly sa k nám blížia letné mesiace. Kvôli pandémii koronavírusu a takmer trojmesačnej karanténe strávenej doma na zadku sa nám zdá, že sme skočili zo zimy rovno do leta a akosi sme sa nestihli ani opáliť. A nikto nechce predsa ísť k vode biely ako stena.  

Istý žeriavnik, o ktorom píše Daily Mail, si našiel spôsob, ako si skrátiť dlhé monotónne hodiny v práci vskutku zaujímavo. Neďaleko miesta výkonu jeho práce sa na mestskom trávniku opaľoval jeden miestny občan. Prečo mu teda jeho snahu o snedú pokožku neurobiť nedosiahnuteľnou? A prečo to ešte aj nenatočiť na video a nenahrať na internet? 

Nedávny incident sa odohral pravdepodobne v Londýne. Hneď potom, ako sa neznámy milovník dozlata opáleného tela so svojím ružovým uterákom premiestnil, mu žeriavnik opäť škodoradostne odoprel slnečné lúče. A potom opäť ešte raz!

Zabávali sa aj kolegovia 

Okrem toho, že celý priebeh nahrával na telefón, sa cez vysielačku podelil o jednotlivé detaily aj s kolegom Fredom. Ktovie, či je Fred kolega z druhého žeriavu, ktorý sa na celú situáciu z diaľky pozeral tiež, alebo videl tento žartík s tieňom  neskôr na videu.  

Človek musí byť šikovným žeriavnikom s mnohoročnými skúsenosťami v odbore, aby sa mu podarilo vrhnúť svojím hákom zaveseným na ramene žeriavu tieň presne na jedno konkrétne miesto. A ktovie, či si opálenia chtivý muž myslel, že ide iba o náhodu, alebo vedel, že žeriavnik mu ničí poobedňajšie opaľovanie naschvál?  

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Morena či démonické sudičky. 10 ďalších desivých bytostí zo slovanskej mytológie (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME