Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Mačky sú niekedy naozaj také záhadné stvorenia, že nás to núti premýšľať, či to nie sú mimozemšťania. Niektorí ľudia ich povahu nemajú úplne radi a iní by ich nedali za nič.

Mačky majú svoje typické črty, ktoré často zabávajú celý svet. Zamysleli sme sa, ako by to dopadlo, ak by sme si niektoré povahové črty požičali my, ľudia. Rozhodne by bolo o zábavu postarané.

Nekonečný spánok

Mačky prespia denne dve tretiny dňa. Takže aj my by sme krásne spávali 12-16 hodín denne, každý podľa svojho gusta. Rovnako ako mačky by sme potom vstali plní energie a porobili by sme všetko, čo by sme mali v priebehu pár minút.

Samozrejme, nesmelo by chýbať to, že by sme spali v takých rôznych polohách a miestach ako aj mačky. Oddýchli by sme si niekde na plote, na úplne najnemožnejšom mieste a bolo by.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-kitten-sleep-vMbC8xqhIf9ny)

Samotársky život

Nepotrebovali by sme svojich partnerov, rovnako ako ony. Občas by sme chceli, aby nás niekto poškrabkal, ale nie príliš dlho, lebo to sa nám nepáči. Partnerský život by sme udržiavali vo veľmi obmedzenej rovine, iba pre zachovanie nášho rodu a počatie nových potomkov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cuPm4p4pClZVC)

Život v krabiciach

Nebolo by nám treba nejaké drahé byty a podobné veci, stačila by nám jedna kartónová krabica. Darmo by sme si kupovali vzájomne drahé pelešteky, aj tak by sme si radšej ľahli do krabice od nich.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-walk-box-2zlSwREmLmiQw)

Cikanie do piesku

Naše záchody by boli asi dosť nechutné. Predstavte si to, idete na wc a tam je kopa piesku, vykonáte potrebu a zahrabete to tam. Prípadne by sme sa mohli chodiť vyprázdňovať kdekoľvek inde, všade sa nájde nejaký piesok. Toaletný papier by sme si kupovali domov len tak pre zábavu, nech sa máme s čím hrať.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-kitten-bathroom-C23cMUqoZdqMg)

Zhadzovanie vecí

Ak by sme sa nudili, tak by sme si pozhadzovali veci z pracovného stola. Potom by sme s pokojom Angličana odišli a ľahli si, lebo by nás táto aktivita príliš vyčerpala.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-floor-mixed-gif-uXbXCQ9c3irpC)

Zábava

Nemuseli by sme chodiť na diskotéky, koncerty a s kamarátmi na pivo. Zabávali by sme sa tým, že by sme si skákali o štvrtej ráno po hlavách a budili sa. Prípadne tak, že by sme sa naháňali. Alebo by sme ešte mohli otravovať ostatných s tým, nech nám otvoria dvere, a potom by sme nechceli ísť von.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/banggood-cat-pets-dacing-xJjs8eGVbjNYY)

Boli by sme odvážni

Mačky sú často veľmi odvážne tvory a neboja sa pustiť do niekoho, kto je oveľa väčší, niekedy aj nebezpečnejší. My by sme preto nemali problém postaviť sa našim vladárom, ktorí sa tiež správajú ako také veľké neposlušné mačičky. Nenechali by sme sa utláčať a vymňaukali by sme si svoje.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-dog-kitten-12c3loNIrbvb44)

Darčeky

Namiesto drahých šperkov a iných materiálnych potešení by sme si nosili myši, prípadne vtáky. Čím čerstvejšie by boli, tým by to bolo lepšie.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/5eFHIIUy0SCQgutzID)

Titulná fotka: Andre Furtado, Pexels


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.