Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Žiadna druhá brada. Zubár prezradil trik, ktorý posunie tvoje selfíčka na vyšší level

Toto je tajomstvom nádherných hollywoodskych sánok.


Máš doma zrkadlo. Vieš, že sa ti pod sánkou usídlila pliaga odborníkmi označovaná ako druhá brada, a vieš, že akonáhle niekto vytiahne mobil, nakysne a máš ich tam rovno štyri. Paráda.

Niežeby sa svet momentálne nepotýkal s horšími vecami, ako je tvoj tukový podbradník, ale predsa. Keby existoval jednoduchý spôsob, ako sa ho zbaviť, asi by si neváhal. A čuduj sa svetu, existuje. Neboj, nemusíš chodiť do fitka ani raňajkovať pohár zelerovej šťavy, len aby si zistil, že celková telesná hmotnosť nemá na objem tvojej brady absolútne žiadny vplyv. Úplne stačí, ak sa ju naučíš „kontrolovať“.

Shutterstock

Londýnsky stomatológ Vikas Prinja, ktorý na TikToku vystupuje ako @thelondondentist, na sociálnej sieti prezradil šikovný trik, vďaka ktorému ťa už náhodné fotenie nikdy nevyvedie z miery. Doktor Prinja na svojom profile často odhaľuje pikošky zo zákulisia zubárčiny a radí ľuďom, čo robiť či nerobiť, ak do jeho ambulancie tak skoro zavítať nechcú. A to sa – za predpokladu, že sa ti doma neváľa kopa erárnych obličiek na predaj – celkom hodí.

Dotkni sa jazykom horného ďasna a druhá brada je preč

Technika po anglicky zvaná „mewing“ – presne to je podľa britského zubára čarom dokonalých hollywoodskych sánok, ktoré sa na teba doslova škeria z každej celebritnej fotografie. Nie je to náročné. Zavrieš ústa tak, aby bol spodný rad zubov tesne za tým vrchným a prilepíš jazyk na horné ďasno. Ešte čítaš alebo to už skúšaš pred zrkadlom?

Vďaka týmto ťahom dostaneš ostrejšiu sánku, jasne definované lícne kosti a pri troche šťastia aj ilúziu rovnejších zubov. Ľudia na internete sa nenechali dvakrát núkať. Rozhodli sa techniku vyskúšať na vlastnej koži a výsledky ich veľmi milo prekvapili. Robiť to 24/7 je asi nemožné, ale pár sekúnd, kým ťa niekto cvakne? Za vyskúšanie rozhodne nič nedáš.

Zdroj: thelondondentist / TikTok


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.