Žiadna vôňa domova. Značka vytvorila sviečky, ktoré voňajú po pukancoch a neumytých vlasoch

Toto sú vône, ktoré nám momentálne chýbajú najviac.

Zdroj: Shutterstock.com

Koronavírus zmenil nielen naše životy, ale aj mnohé výrobky, na ktoré sme boli doteraz zvyknutí. Potrebám ľudí počas pandémie sa prispôsobujú aj rôzne značky. Výnimkou nie je značka Earl of East, ktorá vytvorila sviečky s vôňami, ktoré nám teraz chýbajú najviac.

Vôňu domova už veľmi dobre poznáš, no možno ti chýba atmosféra festivalu, kina či obľúbeného podniku. O sviečkach s vôňou dymu, neumytých vlasov či pukancov informoval web focus-age.

Vôňu domova už všetci dobre poznajú

Koronavírus mnohých prinútil niekoľko dlhých týždňov zostať doma, zatvoril kiná a zrušil mnohé obľúbené festivaly. Viacerým ľuďom už chýba posedenie v ich obľúbenej kaviarni, podniku či užívanie si filmov v kinách. Nehovoriac o mnohých zrušených festivaloch, na ktoré si sa možno aj ty tešil už dlhé mesiace.

Značka Earl of East však prišla som zaujímavým nápadom. Vytvorila sviečky, ktoré nám navodia atmosféru našich obľúbených miest, a to najmä takých, ktoré majú v obľube mladí ľudia. Medzi sviečkami tak nájdeš takú, ktorá ti má pripomínať festival, kino a lokál, teda tvoj obľúbený podnik či krčmu.

Rozliate pivo, neumyté vlasy a pukance

Kino, festival, ale aj obľúbená krčma občas nemusia voňať úplne príjemne, no po niekoľkých mesiacoch bez nich ti bude aj vyliate pivo alebo pukance voňať. Aj to sú vône, ktorými si môžeš rozvoňať svoj domov s týmito sviečkami.

Značka Earl of East ich vytvorila v spolupráci s kreatívnym štúdiom Uncommon. Navyše, zakúpením týchto sviečok podporíš ľudí, ktorí pracujú v službách a mnohí z nich prišli o prácu.

Tak napríklad sviečka s názvom festival sľubuje tóny teplého jablčného cideru, spálenej pokožky a vzdialenej vône neumytých vlasov. Nechýba ani závan mobilných toaliet a jemná vôňa marihuany.

Kino ťa poteší vôňou pukancov, párkov v rožku a kombinujúcich sa waflí s prepašovaným kuraťom. A čo lokál? Nesmie chýbať vôňa rozliateho piva, pomády na vlasy, cigaretových ohorkov a bravčového mäsa. 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa delia o svoje "najhustejšie" príhody, ktoré kedy zažili


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME