Piatok 19.8.2022
sk
Lýdia
cz
Ludvík

Žiadosť o ruku na safari? Romantický moment páriku prekazila zvedavá žirafa

Chúďa žena musela na krku týždeň nosiť fixačný golier.


Niektoré momenty si žena zapamätá až do konca svojho života a niet pochýb o tom, že k nim patrí aj žiadosť o ruku. Romantická chvíľa, keď si jej srdca šampión kľakne na koleno, vytasí prsteň a položí otázku, o ktorej tak dlho snívala. Keď sa so zatajeným dychom snaží vysúkať zo seba odpoveď… a keď sa ju niekde medzi tým všetkým rozhodne atakovať žirafa.

Žiadosť o ruku na safari je veľmi originálny koncept, no má to svoje úskalia. Človek musí rátať s možnosťou, že sa do celej veci začnú montovať náhodní okoloidúci, a hlavne s tým, že títo náhodní okoloidúci nebudú tak celkom ľudia. Ale, ako napríklad v tomto prípade, žirafy. No môže sa na ne niekto hnevať?

Žiadosť o ruku prekazila žirafa

„Ďalších pár dní som chodila s fixačným golierom na krku, ale aj tak to bola najlepšia žiadosť o ruku na svete,“ píše pod virálnym videom slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @montserratcox. To doposiaľ nazbieralo viac ako 3,5 milióna zhliadnutí. Napriek tomu, že ona bola tá, ktorú niekto žiadal o ruku, hviezdou celej show sa však stal niekto úplne iný.

@montserratcox

Had to wear a neck brace for the next few days, but still the best proposal ever 💍 #engagement #fail #proposal #proposalfail #safari #giraffe

♬ Oh no, oh no, oh no, no no – Hip Hop

Žirafa taktne počkala, kým jej teraz už snúbenec navlečie prsteň na prst, no potom jej už v útoku nebránilo vôbec nič. Bum. Montserrat si ani nestihla uvedomiť, čo sa deje, a už mala prítulnú žirafu v tvári. Na prvý pohľad rozkošné, v očiach algoritmu sociálnej siete skvelý virálny potenciál, no netreba zabúdať na to, že reč je o zvierati, ktoré má viac ako tonu.

Ľudí celá situácia náramne pobavila. „Žirafa si povedala – prsteň ti môže dať on, ale pusu ti dám ja,“ napísal jeden z komentujúcich. „Ten pocit, keď ti žirafa ukradne tvojich pätnásť minút slávy,“ poznamenal zase ďalší. „Chcela vidieť prsteň. Ak z nej neurobíš svoju družičku, tak sa nehrám,“ dodal zase ktosi iný.

Zvedavá žirafa prekazila páru žiadosť o ruku
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť