Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Keď človeku zatemní mozog žiarlivosť, tak to môže dopadnúť nejako takto. Ako píše portál Magazín Aktuálne, v poľskej obci Nova Slupia sa rozhodol vziať „spravodlivosť“ do rúk istý žiarlivý Poliak a začal demolovať auto patriace mužovi, o ktorom si myslel, že je milenec jeho ženy.

27-ročný muž si na túto „prácičku“ vzal drevenú pálku a pustil sa do diela. Polícia krátko nato prijala telefonát od svedkov, ktorí videli, ako muž rozbíja okná na zaparkovanej toyote.

Shutterstock

Po príchode na miesto činu muža zadržali a zistili, že nie je pod vplyvom alkoholu ani drog. Údajne bol pokojný a tvrdil, že jeho motívom bola pomsta.

Ako sa však čoskoro ukázalo, muž vo svojej žiarlivej zúrivosti zdemoloval nesprávne auto. Toyota totiž nepatrila údajnému milencovi jeho ženy, ale istej 34-ročnej žene. Tej muž svojím agresívnym správaním spôsobil škodu vo výške viac ako 216 eur. Polícia voči nemu začala aj trestné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí až päťročné väzenie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť