Žijúca meme legenda Harold je hviezdou nového videoklipu!

Takto naštvaného Harolda ste ešte určite nevideli!

Zdroj: https://www.facebook.com/cloud9plus/photos/a.174222826061943.1073741830.173643692786523/966597846824433/?type=1&theater

Hide the pain Harold patrí nepochybne medzi najfantastickejšie memes, aké kedy vznikli. Séria záberov z fotobanky sa stala fenoménom, ktorému je veľmi ťažké vyhnúť sa kdekoľvek na internete. Harold v priebehu rokov našiel bohaté využitie, a patrí do tej skupiny memes, ktoré nikdy neomrzia. Dajú sa aplikovať stále znova a znova bez toho, aby pôsobili trápne.

Deduško Harold svoju meme slávu posunul ešte o stupienok vyššie. Stal sa hlavnou hviezdou videoklipu piesne „Hide the Pain“ od maďarskej skupiny Cloud 9+. Prečo sa objavil práve v Maďarsku? Možno to nie je každému známe, ale Harold sa pravým menom volá András Arató, a žije u našich južných susedov. V marci 2016 sa Harold objavil na ruskom webe vk.com s „coming-outom“, počas ktorého sa priznal ku svojej identite.

V novom videoklipe András znázorňuje chlapíka, ktorý trpí v náročných podmienkach kancelárskej roboty. Životy všetkých zamestnancov strpčuje tyranská šéfka, ochotná spraviť všetko pre to, aby sa ostatní pracovníci v toxickom korporátnom prostredí mali čo najhoršie.

Vo svojej fantázii Harold vidí členov skupiny, ktorých výstrelky sú to jediné, čo dokáže vyvolať úsmev na utrápenej tvári starca. Nahromadené napätie je neudržateľné, a nakoniec sa Harold postaví na čelo vzbury pracovníkov proti krutej vedúcej.

Účinkovanie v hudobnom videoklipe nie je prvou hereckou rolou pána Andrása. Nie tak dávno sa objavil v reklame maďarského predajcu ojazdených automobilov. Predviedol tu niečo, čo by sa dalo nazvať klasickým haroldovským meme, akurát vo forme videa:

„Vybral som sa do Nemecka kúpiť si auto svojich snov. Kým som tam došiel, predali ho.“

Haroldova kariéra je skvelým príkladom toho, že sláva ťa môže stretnúť v akomkoľvek veku. Keď sa pán András prvýkrát dozvedel o svojej meme popularite, bolo to niečo, čo nechápal. Niet sa čomu čudovať – v jeho mladosti meme neexistovali a niekedy je ich koncept fakt náročné pochopiť. Časom vtipom porozumel a dokonca si niektoré edity aj obľúbil. Postupne sa s rolou Harolda zžil, a nedávno dokonca spustil vlastný youtube kanál, Ostáva nám dúfať, že sa Arató András udrží v skvelej kondícii ešte dlhé roky, a poteší nás ešte mnohými intenzívnymi hereckými výkonmi.

https://tenor.com/view/harold-hide-the-pain-kick-gif-10962096

Zdroj: index.hu
Titulná fotka: Cloud 9+ / youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
26
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nepríjemné veci, ktoré pozná každý psičkár

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME