„Živá bábika Ken“ má problém s rozpadávajúcim sa nosom

Po 72 estetických zákrokoch sa tomu ani veľmi nemôže čudovať…

Zdroj: JSL2004 / commons.wikimedia.org

Za krásu sa platí. Tiež sa hovorí, že krása je subjektívna. Ak si to spojíme dohromady, tak nám vyjde, že sa platí aj za výzor, ktorý väčšine triezvych ľudí pripomína opuchnutú voskovú figurínu.

Rodrigo Alves s tým problém nemá a podľa Daily Mail sa veľmi ochotne priznáva, že absolvoval už asi 50 plastických operácií a zhruba rovnaký počet ďalších skrášľujúcich zákrokov. Otázne je, či mu naozaj pomohli ku kráse. Tento 36-ročný chlapík sa v istom okamihu svojho života rozhodol, že mu bude lepšie s tvárou vypreparovanej starej Nikoly, ktorá sa nevie zmieriť so starnutím.

Nechať sa rezať, naťahovať a strkať do seba implantáty nie je lacná sranda. Brit s brazílskymi koreňmi do estetických zákrokov investoval tučnú sumu vo výške 600-tisíc libier.

Ak máš problém predstaviť si 50 rôznych častí tela, ktoré by sa dali upraviť plastickou chirurgiou, nič si z toho nerob. Rodrigo si nechal niektoré časti rezať opakovane, a napríklad jeho nos má za sebou už jedenásť zákrokov.

Nos je dosť malé plátno na tvorenie a celkom prirodzene sa preto dostavili problémy. Rodrigov nos nie tak úplne drží pohromade a lekári varujú, že ďalší zákrok mu môže na tvári zanechať dieru, ktorá by tam byť nemala.

Je celkom možné, že po silnejšom kýchnutí bude Rodrigo vyzerať takto:

Monkey Wildlife GIF - Find & Share on GIPHY

Rodrigo sám priznáva, že na začiatku pre neho boli plastiky niečo, čo chce, no s postupom času sa zmenili na niečo, čo musí. To znamená, že chodieva na operácie, ktorých cieľom je opraviť predchádzajúce operácie.

Chirurgovia si jednoducho nemôžu žiadať lepšieho zákazníka! (To platí len do okamihu, keď v dôsledku zákroku zomrie alebo zostane doživotne zohavený. Nespravilo by to biznisu dobrú reklamu.)

Zdroj: dailymail.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
66
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec vytvára 3D optické ilúzie s postavičkami zo slávnych disneyoviek. Výsledok berie dych

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME