Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Marcela Iglesias, 43-ročná celebritka z Los Angeles, vystupuje na Instagrame pod skromnou prezývkou Queen of Hollywood. Do svojho Barbie looku investovala 60-tisíc dolárov, ktoré išli na kozmetické zákroky, avšak ako tvrdí, plastiku nikdy nepodstúpila.

Živá Barbie nedávno vyrukovala s veľmi odvážnym a kontroverzným tvrdením. Ľudstvo má na dosah ďalší spôsob, ako zostať navždy mladý – ide o klonovanie, ktoré vraj potajme už prebieha. Marcela nepôsobí dojmom niekoho, kto by mal byť spoľahlivým zdrojom vedomostí o najnovších vedeckých objavoch. Môže mať v niečom pravdu?

profimedia

Dôkladné štúdium

Hviezdička hovorí, že túto problematiku má dôkladne naštudovanú a venovala jej veľa času. K téme sa dostala vďaka práci japonského profesora Nakaučiho z Tokijskej univerzity. Marcela verí, že kmeňové bunky sú kľúčom k pokroku v genetike. Sama podstúpila zákrok, počas ktorého jej bolo transplantovaných 30 miliónov kmeňových buniek, čo jej má zaručiť výrazné posilnenie imunitného systému.

https://www.instagram.com/p/CRrjxV5FlJi/

Túži sa dať naklonovať

Celebritka považuje klonovanie za úžasnú vec a rada by sa sama nechala naklonovať a vytvorila si svoju „Barbie armádu“. Má na to veľmi vznešený dôvod – klony by slúžili ako vynikajúci zdroj ľudských orgánov, ktoré by mohli byť transplantované, čím by sa zachránilo mnoho životov. Dodáva, že ideálne by bolo, ak by jej klony neboli pri vedomí a fungovali ako také živé bábky.

https://www.instagram.com/p/CSMxpL8FEjc/

Marcela tvrdí, že k tejto problematike ju priviedla osobná skúsenosť. Jej nebohý otec sa dlho trápil s chorobou a potreboval transplantáciu obličky. K tej sa však nedostal a ochoreniu podľahol. Klony ako tie z „Barbie armády“ by vyriešili problém, ktorý predstavuje výrazný rozdiel medzi počtom čakateľov na orgány a možných darcov.

Príprava na príchod ľudských klonov

Kráľovná Hollywoodu predpokladá, že klonovanie ľudí už prebieha, alebo bude realitou vo veľmi blízkej budúcnosti. Jedným z dôkazov má byť aj seriál „Sweet Tooth“ od Netflixu, ktorý nazvala „preventívnym programovaním“. Seriál, v ktorom sa objavujú geneticky upravení ľudia, je vraj cielene natočený tak, aby verejnosť pripravil na príchod ľudských klonov.

Zdroj: profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

strhi

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť