Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Pri optimálnom množstve peňazí a komfortu by sme snáď všetci chceli žiť navždy. A najlepšie tak ako to spieva Kája, navždy mladí. Kým sa ľudstvo dopracuje k tejto verzii, klasické starnutie vieme čímsi ovplyvniť. Zabudnite na zdravú stravu, cvičenie a dostatok spánku. Neraz sme vám ukázali, prečo ženy žijú dlhšie a čoho všetkého sú muži schopní, no dnes milí páni, tu máme 6 jednoduchých vecí, ktoré vám zaručia pár rôčkov navyše.

Zízanie na prsia

Máloktorý chlap vôbec vníma pri tom, ako čumí na krásne, najlepšie mierne poskakujúce prsia. Štúdie ukázali, že tento pohľad ich vskutku veľmi teší a navodzuje tak pozitívne myslenie. (Aké prekvapenie!) To však prichádza aj po sledovaní napríklad takých rozkošných videí so zvieratkami. Voľba však jasne padá na prednosti žien a tak táto činnosť dokáže preukázateľne znížiť tlak a zmenšiť výskyt kardiovaskulárnych ochorení.

https://memehub.sk/post/63149

Sex

Sex si so sebou nesie kopec výhod a jednou z nich je, že dokáže predĺžiť mužovi (nie, penis to tentokrát nebude) život a to dokonca až o polovicu. Tvrdí to štúdia z renomovaného britského medicínskeho časopisu. Prežiť šťastný život v tejto dobe, znamená využívať akékoľvek znižovanie stresu, tak prečo nie práve sexom.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fast-times-at-ridgemont-high-socks-on-sex-the-couch-yms4CB47nHnos)

Oženiť sa

Prekvapivo, ženatí muži žijú dlhšie. Pohodlie a delenie problémov medzi dvoch ľudí je jeden z dôvodov, prečo je to tak. Okrem iného pravidelný sex aspoň v začiatkoch a nedostatok času na ožran kóma výlety a iné chlapské ješitnosti nasvedčujú, že mať manželku znamená, že ti bude o pár rokov dlhšie piť krv. No stále sa máš ku komu v noci pritúliť a ona sa o teba vždy príkladne stará. Nuž, láska pôsobí ako tmel a dokáže veľké divy.

https://memehub.sk/post/43688

Byť za niečo zodpovedný

Buď rád, že môžeš nenávidieť pondelky. Že máš dôvod, prečo vstať ráno z postele, hoci aj na piaty budík. Osamelí dôchodcovia by ti vedeli rozprávať. Budiť sa s tým, že nemáš nič na práci, si neschopný, sám a pomaly umieraš musí byť hrozné. Horšie sú už na tom len slovenskí dôchodcovia, ktorým do toho všetkého už ani nevychádza na lieky. No o tom, potom. V niektorých domovoch dôchodcov prišli na skvelý spôsob ako znova prinútiť týchto ľudí ,,žiť“ a dokonca im pridať pár rôčkov navyše. Starčekovia sa musia starať o kvetiny, či sliepky a tak znova majú to ,,niečo,“ za čo môžu byť zodpovední.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/YWAiayVul0JLq)

Mať deti

Ty zrejme nie si vo veku dôchodcu a tak rada pre teba znie – maj deti. Najprv je to rozkošné bábätko, no v sekunde ti okadí nohu. To krásne dievčatko, čo ti prvýkrát povie ,,tata“ a o pár rokov neskôr, že ťa nenávidí, ty starý zakomplexovaný kretén. To dievčatko, čo si nevedelo zaviazať šnúrku, no raz ju odvedieš k oltáru. Tak presne tento pocit a toto dobrodružstvo je to, čo ti predĺži život. Pocit obrovskej zodpovednosti a naplnenia, že tu po tebe niečo ostalo a že je tu niekto, kto ťa bude stále milovať.

https://memehub.sk/post/92199

Malé bruško

Pre všetkých, ktorí sa nechcú trápiť v posilkách a fitness cesta nie je ich životný štýl, je tu dobrá správa. Trošku pribratejší chlapi, takí klasickí oteckovia, majú nižšie riziko infarktu a aj rakoviny prostaty a takíto chlapi teda trávia svoj čas s deťmi, nie naháňaním lajkov na Instagrame a príprave krabičkovej diéty. Dokonca sú pre opačné pohlavie príťažlivejší, aj keď sa na prvý pohľad zdá, že sa ženy idú pozabíjať len za tehličkami. Chlap bez bruška je jak hrnček bez uška.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/adam-sandler-kevin-james-chuck-and-larry-Em4k2WWVVtyuI)

Titulná fotka: pixabay.com
Zdroj: viralthread.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť