Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Zlatica Puškárová končí ako moderátorka Televíznych novín. Pripravuje vlastný projekt

Pozri sa, čo chystá Zlatica.


Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa na niekoľko mesiacov vytratila z televíznych obrazoviek kvôli zdravotným problémom. Nedávno sa však opäť ukázala divákom v rozhovore s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Moderátorka už pred nejakým časom avizovala, že chystá niečo vlastné. Konečne prezradila fanúšikom viac. Na aký projekt sa môžeš tešiť?

Zlatica sa na obrazovky Markízy vráti už v plnom nasadení s vlastným autorským projektom, ktorý sa onedlho stane stabilnou súčasťou sobotných vydaní Televíznych novín. Pôjde o pravidelnú sériu s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Moderátorka bude cestovať po Slovensku a predstavovať divákom talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť. „Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám inú tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné. Chcem tak prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na talenty, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť. Vidím príležitosť práve v tomto kritickom období prirodzene vyvolať hrdosť a nie nenávisť,“  opísala Zlatica projekt na sociálnej sieti.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.