Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Zlatica Puškárová sa vracia vo veľkom štýle na televízne obrazovky. Pozri sa, s kým bude mať hneď prvý rozhovor

Puškárová sa vráti späť na obrazovky TV Markíza s touto dámou.


Zlatica Švajdová Puškárová bola niekoľko mesiacov mimo televíznych obrazoviek. Dôvodom boli jej dlhodobo pretrvávajúce zdravotné problémy. Moderátorka však nedávno oznámila, že sa už cíti lepšie a ukončila aj PN-ku.

Dlhoročná tvár televízie Markíza sa vracia na obrazovky vo veľkom štýle. Dnes večer odmoderuje exkluzívny rozhovor s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou, informuje TV Markíza.

Už dnes, piatok 14. júna, odvysiela TV Markíza exkluzívny 15-minútový rozhovor s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou v rámci Televíznych novín.

„Teším sa, že budem realizovať rozhovor s pani prezidentkou Zuzanou Čaputovou v posledný deň v jej úrade. Moderovala som prezidentské voľby, ktoré vyhrala ako prvá žena v histórii Slovenska, rovnako jej inauguráciu a desiatky rozhovorov počas jej funkčného obdobia.

Bola prezidentkou krajiny v čase najväčších kríz na domácej aj medzinárodnej scéne a takisto sa tešila vysokej dôveryhodnosti verejnosti,“ uviedla Zlatica Švajdová Puškárová. „Zároveň tiež intenzívne pracujem na vlastnom autorskom projekte, ktorý predstavím už čoskoro,“ dodala.

„Som veľmi rád, že sa Zlatica vracia na obrazovky Markízy, už tento piatok v exkluzívnom bilančnom rozhovore s prezidentkou Zuzanou Čaputovou bude môcť divákom opäť predviesť svoje nesporné novinárske kvality,“ povedal riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza Michal Kratochvíl.

Profimedia

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.