Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Zlatica Puškárová sa vyjadrila k situácii v Markíze: Veľmi ma mrzí táto eskalácia, napísala

Čo povedala Zlatica o kolegovi Michalovi Kovačičovi?


Včera sme ťa informovali o tom, že diskusná relácia Na telo končí. TV Markíza odstavila aj jej moderátora Michala Kovačiča. Ten sa rozhodol v nedeľu na konci relácie prehovoriť o cenzúre v televízii a tlakoch na novinárov.

Michal Kovačič sa k situácii vyjadril včera na sociálnej sieti a podporilo ho aj 100 kolegov. Najnovšie sa k incidentu vyjadrila aj moderátorka Zlatica Puškárová. Toto si myslí o súčasnom dianí.

Na sociálnej sieti Instagram včera napísala, že vie, že mnohí z jej sledovateľov čakajú, ako sa vyjadrí k situácii v TV Markíza. „Pol roka nie som v redakcii. Ešte v novembri som sa rozhodla kvôli zdravotným komplikáciám úplne odstrihnúť od vzťahov aj každodenných spravodajských situácií. Po 25 rokoch intenzívnej televíznej práce som sa sústredila na seba a moju rodinu,“ napísala Puškárová, ktorú dlhý čas trápili zdravotné problémy, pre ktoré sa stiahla z televíznych obrazoviek.

Mohlo by ťa zaujímať:

Michal Kovačič prehovoril o cenzúre v Markíze na konci relácie Na telo. Ktoré známe osobnosti ho podporili?

„Mišo Kovačič je môj dlhoročný politický spolumoderátor, s ktorým sme sa vedeli na seba v štúdiu vždy spoľahnúť. Peter Gažík je môj dlhoročný kamarát, ktorý je človek usilujúci sa vždy hľadať dohodu,“ pokračovala Puškárová.

„Nebola som v kritických momentoch prítomná, nemohla som ich ovplyvniť ani sa k nim vyjadriť. Aj preto budem situáciu riešiť výlučne internou komunikáciou. Veľmi ma mrzí táto eskalácia, pretože Markíza väčšine z nás zásadne ovplyvnila život,“ dodala moderátorka.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.