Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Nevšedné priateľstvá nie sú ničím výnimočným ani v zvieracej ríši. Nedávno sme písali o nezvyčajnom a zároveň veľmi dojemnom kamarátstve medzi maličkou sovou a psom, ktorý bezbrannú a znevýhodnenú sovu s láskou ochraňuje.

Portál LADbible teraz informuje o ďalšom kurióznom spojení zvieratiek rozličného druhu. Tentokrát ide o nevšedné puto medzi malými králikmi a zlatým retrieverom.

Zajačica v netypickom podaní

Ich vzťah je o to silnejší, že malé zajačiky považujú psíka Baileyho za svoju mamu. Túlia sa k nemu, on ich ochraňuje a hrá sa s nimi. Po tom, čo týchto parťákov majiteľ natočil na video, ktoré následne zverejnil na YouTube, spoločne dojali mnohých milovníkov zvierat.

Na Youtube má už Baileyho kanál vyše 100 000 odberateľov a ich spoločné video skoro osem miliónov zhliadnutí. Zlatý retriever Bailey žije so svojím majiteľom Tarasom v španielskom regióne Costa del Sol.

Bailey začal žrať seno

Menovec hlavného hrdinu z filmu Psia duša sa o malých zajkov skutočne stará, aj keď je to pes, nie fena. Roztomilé zajačiky majú už skoro štyri týždne. Taras hovorí, že odkedy sa narodili, Bailey ich zahŕňa priam materinskou láskou a starostlivosťou, akoby boli jeho deti. Do svojej roly sa vžil priam úctyhodne, pretože králiky sa s ním dokonca aj delia o jedlo a Bailey im berie z ich sena.

Virálne video

Toto kamarátstvo je zvláštne aj z toho dôvodu, že zajačiky majú svoju mamu zajačicu, ktorá s nimi býva. No zrejme viac inklinujú k Baileymu. Spomínané video bolo zverejnené iba pred štyrmi týždňami, no už má vyše 7,8 milióna zhliadnutí.

Taras psíkovi založil účet aj na Instagrame i Twitteri a tam pravidelne pridáva podarené videá so svojím rozkošným domácim miláčikom, ktorému robia spoločnosť noví parťáci.

Zdroje: LADbible


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť