Zlatý retríver prepadol zberateľskej vášni. V jeho zbierke je už 50 drevených paličiek

Roztomilého psíka si zamiloval celý internet.

Zdroj: Leo Icenhour / facebok.com

Zberateľstvo patrí k tým úplne najčastejším záľubám. Niekto zbiera známky, niekto plyšových medvedíkov, iný zase napríklad vzácne knihy. Predmetom záujmu zberateľa sa ale môže stať prakticky čokoľvek. Podľa dostupných informácií je pre človeka zberateľstvo veľmi prospešné – prehlbujú sa v ňom emócie, spomienky a tiež redukuje stres či úzkosť.

Zlatý retríver Bruce a jeho zbierka

Treba ale povedať, že zberateľské hobby sa nevzťahuje len na ľudí, čoho dôkazom je 4-ročný zlatý retríver Bruce, do ktorého sa, ako píše aj portál Bored Panda, zamiloval internet. Ten tiež prepadol zberateľskej vášni. A čo vlastne zbiera? No predsa to, čo psíky milujú najviac! Drevené paličky, kúsky naplaveného dreva či konárikov.

Bruce is very proud of his stick collection 💘Don’t worry.. we play with a rubber stick. These are for collection purposes only.

Gepostet von Leo Icenhour am Dienstag, 11. August 2020

Bruce jednoducho drevené paličky miluje a už má úctyhodnú zbierku asi päťdesiatich kúskov. Ako sa vyjadril jeho pán Leo Icenhour, Bruce tejto vášni prepadol po tom, ako po jednej snehovej búrke nedokázal nájsť v pokrývkach snehu svoju obľúbenú paličku.

„Vtedy mal len jednu paličku a bola jeho úplne najobľúbenejšia,“ vysvetlil Leo. „Ale jedného večera začalo snežiť a on paličku nechal na našom dvore. Počas niekoľkých nasledujúcich dní bol úplne rozrušený, keď išiel von. Hrabal v snehu ako šialený a ponáral doň hlavu, len aby ju našiel!

Hit internetu

Takže Bruce začal na verandu nosiť ďalšie a ďalšie paličky. V jeho rozsiahlej zbierke nájdeme kúsky rôznych tvarov aj veľkostí. V jeho vášni mu pomohlo, že so svojím pánom žije v blízkosti potoka, ktorý tieto drevené poklady často vyplavuje. Napokon sa mu dokonca podarilo nájsť aj svoju obľúbenú paličku (keď sa sneh roztopil). Ale zdá sa, že stratu už viac nechce riskovať a pripravil si viacero paličiek do zásoby.

View this post on Instagram

the goodest boys u know

A post shared by Leo Icenhour (@leoicenhour) on

Žiaľ, asi pred dvoma rokmi sa Bruceovi pri hraní s jeho paličkami stala nepríjemná nehoda, pri ktorej bol ohrozený jeho život. Takže odvtedy sa hrá už len s gumenými hračkami. Na svoju zbierku ale nezanevrel a stále ju zveľaďuje. A ako môžeš vidieť na priložených fotkách, Bruce je na svoju kolekciu právom pyšný!

Okrem toho je to aj absolútne skvelý a láskyplný psík, ktorého by jeho pán Leo nevymenil za nič na svete. Teraz si ho navyše zamilovali aj ľudia z internetu a úprimne povedané, vyčítať im to nemôžeme.

This time last year I almost lost Bruce due to a freak accident while playing fetch.. today we celebrate his 3rd year of life and all the great memories we have had together 🎉

Gepostet von Leo Icenhour am Mittwoch, 31. Juli 2019

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
20
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Triky od psychológov, ktoré ťa naučia, ako správne flirtovať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME