Zľavový portál uverejnil na svojom webe netradičnú ponuku: stojí len jeden jediný cent

Niektorí si to však užívajú aj zadarmo.

Zdroj: Wikipedia

Zľavový portál Zľavomat si zo svojich zákazníkov vystrelil netradičnou ponukou. Za jeden cent ponúka nezameniteľnú procedúru, ktorá omladí telo i dušu, hydratuje každú bunku v tele a ešte ťa aj naučí čo-to o sebaovládaní. Saunovanie a aromaterapia. Tak znie ponuka v úvode a vzhľadom na to, že to celé stojí len jeden jediný cent, sa to na prvý pohľad javí ako kúpa storočia. No potom dočítaš do konca…

…a zistíš, že ide o saunovanie a aromaterapiu v ľubovolnom vozidle mestskej hromadnej dopravy. Tropické horúčavy, ktoré posledné týždne brali európske krajiny útokom, boli peklom pre všetkých z nás. Ortuť teplomera lízala tridsaťpäťku, človek sa potil aj vo vlastnej koži a pri pobyte na slnku dlhšom ako päť sekúnd začínal mať pocit, že sa už už zleje s asfaltom.

Zľavomat

To posledné, čo v tej chvíli potreboval, bola tristoročná hrča na pokraji rozpadu, ktorej rok výroby nepamätá hádam ani Studenková. A to už je čo povedať. Jeden by povedal, že by sme mali byť vďační aj za také. Má to štyri kolesá? Má. Odvezie nás to z bodu A do bodu B? Odvezie. Tak kde je potom problém?

Možno v tom, že táto barabizňa nevidela klimatizáciu ani len na obrázku. Možno v tom, že v nej sú prastaré koženkové sedadlá a možno v tom, že sú tie poondiate sedadlá čierne. Možno v tom, že keď si na ne človek sadne, má popáleniny tretieho stupňa alebo si môže rovno kožu zo zadku ošúpať ako pomaranč. Ktovie.

Who Knows Idk GIF by James Maslow - Find & Share on GIPHY

Človek, ktorý denne jazdí trasu Hlavná vlaková do Starého mesta pravdepodobne nechápe, o čom je reč. Tu predsa jazdia tie fajnovučké mercedesy, v ktorých sú síce dokopy asi tri miesta na sedenie, ale aspoň je v nich prijateľná teplota. Lenže to je tá reprezentatívna časť mesta. A na zbytok už akosi nevydalo. Tam môžu pokojne ešte aj dnes, v dvadsiatom prvom storočí, jazdiť karosy na sklonku života, ktorým každý výtlk môže byť osudným, a cestujúci v štyridsiatkách sa môžu aj posr…

Stačilo. Problematiku ste pochopili. Autobusy sú staré a je v nich teplo ako pod satanovými guľami. A presne na to sa táto žartovná ponuka od portálu Zľavomat snaží upozorniť. „Zľavomat je portál, ktorý sa snaží nielen inšpirovať, ale aj upozorniť na spoločenské témy. Práve preto sme sa rozhodli využiť situáciu s pretrvávajúcimi horúčavami, ktoré sú vo verejnej doprave obzvlášť neznesiteľné. Naša „fiktívna ponuka“ si tak vystrelila z klasického zážitku cestovania s MHD, ale medzi riadkami sme na tento problém chceli aj upozorniť,“ povedal Aleš Mlátilík, hlava spoločnosti, pre Startitup.

Zdroj: startitup.com, zlavomat.sk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia zdieľajú svoje hororové historky z "all-you-can-eat" reštaurácií

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME